2733
2734
عنوان

شوهرم می‌گه کالسکه یه‌چیز دکوریه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 28 پست

بستگی به بچه داره، دختر بزرگم تا سه سالگی از اول تا آخر تو کالسکه میموند.  مشهد و چابهار و شیراز هم با جای کمی که داشتیم کالسکه رو بردیم چون ضروری ترین وسیله واسه ما بود ولی دختر دومیم زیاد از کالسکه خوشش نمی اومد 🥴

ببخشید Happiness
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی همیشه بچه بغلتون بوده؟ 

نه همیشه با ماشین رفتیم اینور اونور موقع پباده شدنم همسرم بغلش کرده 

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2731
چرا بعضیا استفاده می‌کنن بعضیا اصلا نه؟

خب من اصلا استفادم نشد یبار بردیم دردسر شد هی بلند کن از جوب رد کن وای ماشین نخوره بهش وای اینجوری نشه اونحوری نشه

ولی حالا جاریم عصای دستش بود چون تنها میرفت اینور اونور بچه اش سنگین بود باید استفاده میکرد

ولی من جرات اینکه تنها  بچه رو بزارم تو کالسکه ببرم بیرون نداشتم همیشه با ماشین میرفتیم اینور اونور پیاده نمیرفتم اصلا لازممون نشد

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
پس احتمالا اهل قدم زدن و پیاده روی تنها نیستین‌‌‌...

نه اصلا  یجورایی عرضشو ندارم الانم که سه سالشه باز نمیتونم یبار رفتم وسط راه گفت بغلم کن دیدم نمیتونم اصلا توبه کردم تنها باهاش برم جایی فقط با ماشین

2738

برای بیرون رفتن از خونه سر جمع ۵ بارم استفاده نکردم ازش... شاید اگر آینده رو میتونستم پیشبینی کنم نمیخریدمش... از کریر بیشتر استفاده کردم راستش، اگرچه اونم قابل حذفه...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
برای بیرون رفتن از خونه سر جمع ۵ بارم استفاده نکردم ازش... شاید اگر آینده رو میتونستم پیشبینی کنم نم ...

چی بگم والا. 

من مامانم اینا برای خرید سیسمونی زحمت کشیدن و مامانم چون سر من و داداشم خیلی از کالسکه استفاده کرد، براب منم خرید و الآن با خوندن نظرات دارم فکر می‌کنم حالا که خریدن حداقل تا می‌تونم به زورم شده استفاده کنم. 

چی بگم والا.  من مامانم اینا برای خرید سیسمونی زحمت کشیدن و مامانم چون سر من و داداشم خیلی از ...

من بچم اصلا نمی موند داخلش و همش میخواست بپره بیاد بغلمون... بعدشم اکثر جاها رو با ماشین میرفتیم و پیاده روی زیادی نداشتیم... اون چند باری هم که استفاده کردم، مثلا نمیشد ببری داخل مغازه یا پاساژها، چون پله و اینا داشت و همینجوری بیرون هم نمیشد ولش کرد... خلاصه که کم دردسر نداره استفاده ازش...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *