2733
2739

مادرشوهری که اصلا حقوق و درامد نداره و شوهرش فوت شده، شوهری که کار و بار درست و حسابی نداره و بیمه نیست و همش به تو میگه ندارم ندارم…. و اصلا از درامدیم که داره هییییچییییی برا تو هزینه نمیکنه و کوچکترین چیزیم که بخره به چشمش میاد و هزار بار بهت میگه اما تمام هزینه های مادرش رو میده.. اجاره اش رو میده.. تند تند مامانش میره چکاب و دکتر و که فقط خودش رو چک کنه و… همه این هزینه ها رو میده… (مثلا یهو دلش میخواد مبلش رو عوض کنه ) و خواهر شوهری که (برادر شوهر ندارم) خودش درامدش خوبه همش به خودش میرسه و ژل مل تزریق میکنه و.. اما هزااااار تومن به مادرش کمک نمیکنه و… خودم که شاغلم و درآمدمم بد نیس اما دلم گرفته که تو ای زندگی هیییچ ارزشی ندارم و فقط باید رو خودم حساب کنم…. شما جای من باشید چیکار میکنید؟؟؟ 

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توکل بخدا،دیگه چیکار میشه کرد،کاریه که شده 

میدونم حق داری ناراحت باشی 

ولی شوهرت عادت کرده چون خودت کار میکنی بیخیالت شده 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2738

عزیز اگه بچه نداری اگه بدیهای بزرگی داره شوهرت 

برای باااار اول 

در زندگیم 

هست که به یه نفر میگم جدا شو 

شما الان در ده سال قبل من هستی 

من حتی پا به پای شوهرم کار میکردم 

ایشون خرج نه نفر از خانواده ش رو میداد 

حتی جهاز خواهرش رو دادیم کامل 

پوستم کنده شد توی زندگی ۱۵ ساعت روزی کار میکردم 

الان میگم چرا 

چرا من الان افسرده م

چرا هیچ زمانی یه سفر درست درمون نرفتم 

چرا 

چون فداکاریهای شوهرم و خودت بیش از اندازه بود براشون 

خواهشا اگه درامد داری میتونی زودتر بکش بیرون خودتو 

من پیر شدم سوختم ساختم 

الان روحی روانی صفر صفرم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اگه شوهرتو دوست داری بمون مجبوره خرج مادرشو بده شما هم خرج زندگیو میدی دیگه چیزیه که باید بپذیری

دیگه دوستش ندارم حوصله جدااییم ندارم ، زندگی ما از دور خیلیییی قشنگه جلو‌بقیه… چون من آبرو دارم

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
2706