2733
2734
عنوان

خارج رحمی هایی که دوباره باردار شدن یا قصد دارن بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4586 بازدید | 101 پست
بچه ها منم اسفند 92 حاملگی خارج رحم شدم با ای یو ای لوله چپمو از دست دادم الان یکسال بیشتر گذشته ولی هنوز باردار نشدم وبعد از اون اینقدر برام مشکل و بد بیاری پیش اومده که افسرده شدم هنوز جرات نکردم برم عکس رنگی بندازم اخه قبلا انداختم خیلی درد داشت مردم و زنده شدم
ولی متوجه یه چیزی نشدم بارداری داخل لوله مگه برای شما اتفاق نیوفتاده ، خوب چطور سونو شدی و همه چی خوب بود و حتی پشت جفتت لخته دیدن ! خارج رحم که توی سونو هیچی حتی ساک هم داخل رحم نیست و اگه چیزی دیده بشه بیرون رحم و داخل لوله دیده میشه که سریع دستور عمل میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم لیلی جان من خودمم نفهمیدم دکترا میگفتن غیر ممکنه ولی رفتم پیشه سونوگرافیه گفت احتمال میدم یه ساک کاذب هم تو رحمت بوده ولی معلومه داشت میپیچوند نمیدونم یکشبه چه اتفاقی افتاد اینطوری شد تقدیرم بود دیگه
توکل به مهربانترین مهربانانم خدای بزرگم😊خداجونم شکرررررت.
بچه ها جون لطفا تایپیک و ترک نکتید داز اقداماتو تجربیات همدیگه برا بارداریه مجدد بیایم بگیم واونایی که با این شرایط حامله شدن بیان ازمایش ها وموارد لازم و سونو هایی که انجام دادنو بیان بگن تا استفاده کنیم ممنون از همتون
2742
2738
ماکروسکوپی:لوله دفرمه به طول 6سانتیمترقطر1.5سانتیمتر که در برش در تمام قسمتها سطح مقطع مشابه لخته خون دارد. میکروسکوپی:در ازمایش ریز بینی ساختمان جدارلوله با پوشش دسیدوایی و مقاطع پرزهای جفتی طبیعی مشهود است. تشخیص:برداشت لوله دفرمه رحمی:محصولات حاملگی خارج رحمی از نوع لوله ای. این جواب پاتولوژیم بود لیلی جون
سلام دوستان عزیزم منم دی ماه خارج رحم بودم باجراحی لوله راستم برداشته شد ٣ماه بعداقدام کردم دوباره باردار شدم سقط شد دکترم میکه مشکلی ندارم ولی خودم شک دارم مکه میشه جیزی نباشه کسی بوده مثله من باشه
افسون جان میگن حداقل باید 6 ماه صبر کنی تا تواناییت برگرده و رحمت اماده شه
ازمایش تیرویید دادی؟
2706