2752
2734
عنوان

خارج رحمی هایی که دوباره باردار شدن یا قصد دارن بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4616 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اگه تو هفته 5 . 6 بچه سقط بشه حتما شما و همسرتون باید ازمایش کاریوتاب و سیستم ایمنی رو بدید.البته سیستم ایمنی مال شماس. منم دوتا سقط تو هفته 5 و دومیم خارج رحمی شد. البته بتام 100 بودو بالا نمیرفت. اینارو انجام بده. تیروییدم که گفتی تحت نظری . درضمن ویتامین d3 کمبودش مشکل پاراتیرویید ایجاد میکنه که با تیرویید ازمایشش فرق اره .اونم باعث سقط میشه.مال من 3 بود که باید ازمایش پاراتیرویید بدم.اینا فقط 1ماه طول میکشن و ایشالله مشکلی نباشه زود میتونی اقدام کنی تا اون لوله هم عفونی نشده
دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
بچه ها توروخدا هرکاری میکنید بیاین بنویسین تا همه استفاده کنیم.منم که هنوز منتظرم بتام صفرشه.بعدم تا 6ماه باید صبرکنم.عکس رنگیم که روشاخشه.ایمنی و ویتامین دی هم که باید بدم ببینم در چه حاله
من 14 تیر فهمیدم با بتای 100.دوتا امپول زدم تا بالاخره یه تکونی خورد.وامد پایین.خانم دکتر شهناز امینی بهم گفت اورژانسی عمل.من زیر بار نرفتم. 2روزبعد بتام از 275 شد 117 بعد 48 ساعتم شد 150.دکتر پول پرستی بود با اینکه جواب سونو دستم بود دوباره تو مطب سونو کردو گفت باید عمل کنی.سایزش فقط 2میلیمتر بود.دورشم پراز خون.خدالعنتش کنه گفت بیمه تکمیلی نمیصرفه برام 5500 بده عملت کنم.زیاد دورنچرخ که باید امروز فردا عمل شی.بازم خدا لعنتش کنه.پول پرست بی وجدان.داشت الکی الکی لاپارام می کرد.حالا چندوقت دنبال وقت گرفتن از پاکروشم.همش اشغاله.معینی ولی وقت بهتر میده .نمیدونم چیکارکنم.