2733
2739
عنوان

کسانی که عمل بینی کردند

178 بازدید | 28 پست

بچه ها ترمیم کننده چه مارکی زدین راضی هستین

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترمیم چی؟

برا جای بخیه پماد ترمیم کننده میدن منظورم اونه، دکتر برام سیکالفیت اون نوشته نوروا، چندتا دیگه گفته هرکدوم رو خواستی بگیر، حالا میخام بدونم چه مارکی گرفتید راضی بودین

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2738
من روز پنجمه اتلو مش دارم ب مرحله ترمیم کننده نرسیدم هنپز شما چند مقته عمل کردین؟از کی ورم دماغت رو ...

منم فردا میرم آتل رو بردارم 

من هیچی نزدم  جاش نمونده  ولی من خیلی حساس بودم خیلی مراقبت میکردم

مثلا چه کار کردین؟؟ 

برا جای بخیه پماد ترمیم کننده میدن منظورم اونه، دکتر برام سیکالفیت اون نوشته نوروا، چندتا دیگه گفته ...

والا برامن که هیچی نداده اصن نمیدونستم جاش میمونه☹

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
مبارکه چند روزه عمل کردی؟  کدوم شهری

5 روز عمل کردم، مشهد هستم، مرسی عزیزم

2706