2733
2734
عنوان

باردارا یه لحظه میاین؟

231 بازدید | 37 پست

من هفته ی ۶بارداری رفتم سونوهماتوم کوچیک داشتم پریروزرفتم ان تی هماتومم جذب شده بودخداروشکر‌.دکترم گفت شیاف هاتوقطع کن اماازدیروزلکه بینی قهوه ای خیلی کم دیدم.امروزصبح یه لحظه شکمم تیرکشیدویه لکه قهوه ای خارج شدنگرانم.کسی تجربه ای نداره؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگ بعد قطع شیاف بهتره با اطلاع دکترت شیافتو بزاری ...من جفتم پایین بود تا هفته ۳۶ هم شیاف هم آمپول د ...

بایه مامای دیگ صحبت کردم گف استفاده کن شیاف روحتمامال قطع شیاف بوده دیگ نمیدونم

برای چهارشنبه هفته بعدنوبت داده 

با منشیش تماس بگیر فردا ، واینسا تا وقت ویزیتت ❤️

دانشجوی ادبیات زبان انگلیسی دانشگاه هلسینکی فنلاند 🇫🇮، شعارم : سینگل باش و فرمانروایی کن 😂🖖🏻‌، عاشق نارَنگی و 
2738

شیاف رو استفاده کن و استراحت مطلق باش

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

تخصص ندارم ولی جات بودم شیاف رو میذاشتم حالا که ماما گفته

یه سایت هست به اسم نوبت دات آی آر دکترای زنان اونجا جواب میدن سوالتو اونجا بپرس

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
ممکنه خطرناک باشه؟

نه به خودت استرس نده ، فقط بهتره که این موضوعو با دکتر درمیون بزاری چون لکه بینی یک چیز نرمالی در فرایند بارداری نیست

دانشجوی ادبیات زبان انگلیسی دانشگاه هلسینکی فنلاند 🇫🇮، شعارم : سینگل باش و فرمانروایی کن 😂🖖🏻‌، عاشق نارَنگی و 
اگ بعد قطع شیاف بهتره با اطلاع دکترت شیافتو بزاری ...من جفتم پایین بود تا هفته ۳۶ هم شیاف هم آمپول د ...

ازکجا متوجه میشی که جفت پایینه یعنی با سنو مشخص میشع

خواهرای عزیز اگه کسی شیرخشک اضافه داره کمکم کنه ممنونم 
بایه مامای دیگ صحبت کردم گف استفاده کن شیاف روحتمامال قطع شیاف بوده دیگ نمیدونم

شیاف یدفعه نباید قطع کنی اول یه روز درمیون بعد هفته ای دو روز بعد قطع

زنگ بزن ۴۰۳۰

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
تخصص ندارم کلی جان بودم شیاف رو میذاشتم حتلا که ماما گفته یه سایت هست به اسم نوبت دات آی آر دکترای ...

گذاشتم ظهرو دیگ لک ندیدم فقط نگرانم