2737
2734

خانوما من از اخرین دفعه ک سایت بسته شد دیگه نتونستم عکس بذارم کسی همچین مشکلی داره؟ با نی نی یار حرف زدم گفتن اگ کسی دیگه هم هس بگه. بگین بروبچ🥺

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ن درسته

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🥲 @نی_نی_یار_پنج     گویا فقط من اینطوریم

💔🥲

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     
من با کاربری قبلیم اصلا نمیتونستم عکس بزارم یا کسیو تگ کنم هیچوقت نفهمیدم چرا با این جدیده اوکیم

مال من اوکی بود ایندفعه ک سایت قفل شد دیگ نتونستم عکس بذارم هعی

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2738
مال من اوکی بود ایندفعه ک سایت قفل شد دیگ نتونستم عکس بذارم هعی

کوکی ها رو هم پاک کنین گالریتون رو خالی کنین گوشیتون اگر پر هست یک کم خالیش کنین امتحان کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
کوکی ها رو هم پاک کنین گالریتون رو خالی کنین گوشیتون اگر پر هست یک کم خالیش کنین امتحان کنین

گوشیم شیائومی نوت 8پرو هست نصف حافظش خالیه گالری خیلی سبکه چ عکس گوگل ۴۰ کیلوبایتی چ شات ۵۰۰ کیلوبایتی و یا عکس دوربین ۳مگی هیچ کدوم نمیشه. کوکی ها کدومه نمیدونم فقط هیستوری پاک کردم

گوشیم شیائومی نوت 8پرو هست نصف حافظش خالیه گالری خیلی سبکه چ عکس گوگل ۴۰ کیلوبایتی چ شات ۵۰۰ کیلوبای ...

کوکی نه داده های برنامه مرورگرت رو سبک کن

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
کوکی نه داده های برنامه مرورگرت رو سبک کن

کوکی ها رو پیدا کردم کنارش داده هاهم نوشته بود پاکیدم بازم نشد اسکرینشو گرفتم ولی نمیشه بذارم

@نی_نی_یار_پنج    الان با مرورگر می اومدم نمیشه که نمیشه😩

شاید یبار اکانتمو ببندین بعد باز کنین درست بشه🥺

کوکی ها رو پیدا کردم کنارش داده هاهم نوشته بود پاکیدم بازم نشد اسکرینشو گرفتم ولی نمیشه بذارم @نی_ ...

با کروم بیا کاریو که گفتم بکن

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
کوکی ها رو پیدا کردم کنارش داده هاهم نوشته بود پاکیدم بازم نشد اسکرینشو گرفتم ولی نمیشه بذارم @نی_ ...

بستم و باز کردم ببینین میشه یا نه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706