2733
2739
عنوان

فولیکول

336 بازدید | 33 پست
سلام دوستان خوش اومدین ...من روز 14 رفتم سونو فقط یه فولیکول17 داشتم به نظرتون خوبه امیدوار باشم؟ کم نیست یه دونه؟
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
سلام اگر خدا بخاد با همون یه دونه هم بهت میده به خدا توکل کن بعدشم برو عشق و حال به بچه فکر نکن استرس نمیذاره باردار بشی
خدا جونم تا کی منتظر بمونم منم دلم میخواد طعم مادر بودنو بچشم....... باشه.......هر چی تو بخوای من میگم چشم فقط خودت دلمو اروم کن..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا از دهنتون بشنوه ... تخمدان چپم نداشت فقط تخمدان راست یه دونه
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
مرسی بچه ها ... من این ماه مدروکسی و لتروزول خوردم ..دکتر آمپول نداد که آزاد شه به نظرتون کی آزاد میشه؟
2740
عزیزم منم یه بار سونوی 14 سیکل دادم یه فولی داشتم با همین سایز 16 و 17...دکترم چیزی درمورد اینکه که کمه نگفت کلی هم اظهار امیدواری کرد که 3 چهار روز دیگه بزرگتر میشه و آزاد میشه... توکل کن به خدااااااااااا اصلا جای نگرانی نیست
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
ممنون آسنات جان من دکترم نیست بخاطر همین استرس داشتم گفم اینجا بپرسم آخه من فکر میکردم لتروزول که خوردم بیشتر از اینا باید فولی باشه
2706