2752
2734
عنوان

فولیکول

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نگگگگگگگگگگو سایه جون...یعنی میشه اون روزو من ببینم همسرعزیزم بعد هفت هشت ماه درمان دارویی هفته پیش عمل واریکوسل کرد و دوباره انتظار ما از نو شروع شد...
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
فقط یادت باشه بعد نزدیکی سمت راست که فولی داری بخواب
خدا جونم تا کی منتظر بمونم منم دلم میخواد طعم مادر بودنو بچشم....... باشه.......هر چی تو بخوای من میگم چشم فقط خودت دلمو اروم کن..............
فقط یادت باشه بعد نزدیکی سمت راست که فولی داری بخواب
خدا جونم تا کی منتظر بمونم منم دلم میخواد طعم مادر بودنو بچشم....... باشه.......هر چی تو بخوای من میگم چشم فقط خودت دلمو اروم کن..............
بچه ها من آخرین بار مهرماه بدون کلومیفن سونو دادم 16 بود سونو گرافه که خیلی تعریف کرد قبلترش با کلومیفن و استرادیول 20 شده بود بنظرتون بازم باید سونو بدم؟؟؟
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
ممنون ممل جون باشه راست میگی سمت راسته فولیم کمک میکنه ایشالا که خدا دامن همه رو سبز کنه
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
باید هرروز توی ساعت مشخصی بزاری داخل إدرار ٥ دقیقه بمونه توش بعد در بیاری و نتیجه رو ببینی دو خط یعنی تا ٣٦ ساعت اینده تخمک ازاد میشه یک خط یعنی منفی و هنوز خیلی به روز تخمککذاری مونده و دوره بزار ببین چی نشون میده
خدایا یعنی میشه منم مامان شم . . . .
ایشالا که اسنات جان جواب بگیری درکت میکنم من که دیگه بریدم
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
ای جانم ایشالااااااااااااااا هردوباهم به لطف خدا من که رفتم تو خط بیخیالی...دکترهمسرم گفت یک تا شش ماه طول میکشه اسپرم تازه تولید بشه...اگه خدا بخواد همون ماه اول اگه هم نخواددددددددد شش ماه دیگه...هنگم...خداجون یهو 40 سالم شد نی نی بم بده باشه
2706