2737
2739
عنوان

عاشق شدن در محيط كار

1518 بازدید | 31 پست

اگه تو محيط كار، كه يه جاي خيلي رسمي و دولتي هست (از سازمانهاي مهم دولتي هست) از يه آقاي مجرد خوشتون بياد و خيلي از شرايطاش مثل: (مطلقه بودن، سن، سواد ، قيافه، اصالتش، سبك زندگيش) با شما جور باشه واسه ازدواج.. و يه جورايي رفتاراش هم محترمانه و خيلي خاص باشه با شما  و حس كنيد اونم از شما خوشش اومده  اما حركتي انجام نميده😩 چيكار ميكنيد؟

البته حدودا٣ ماه هست كه ايشون منتقل شده قسمت ما ..بايد منتظر بود؟!؟؟؟؟😩😩😩😩😩( من خييييلي عجولم😏)

و اينم بگم خانم هاي همكارِ مجرد، زياد داريم و به بهانه هاي الكي ميان عرض اندام ميكنن و ميترسم مخش رو بزنن😡.. چيكار بايد كرد؟؟

اينم بگم كه رفتاراش با من با بقيه خانوما خيلي فرق داره.. خودم حس كردم رو من كراش داره.. آخه من خيلي خوشتيپ هستم☺️

توروخدا بگيد چيكار كنم جذبِ من بشه و پيشنهاد بده؟؟ 

بنام خداوند بخشنده مهربان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشتیپ کی بودی تو😂😂😂

حالا جواب بده بايد چيكار كنم

جالبه آقايون مجرد هم بخاطر من ميان تو اتاق عرض اندام ميكنن، اما غافل از اينكه من از اون فقط خوشم بوده، فكر كن خوشتيپ باشه پولدار باشه. . علايقش هم با تو جور باشه.. سبك زندگيشم با تو جور باشه.. واي خيلي بده نشه كاري كرد🥺🥺

حالا جواب بده بايد چيكار كنم جالبه آقايون مجرد هم بخاطر من ميان تو اتاق عرض اندام ميكنن، اما غافل ا ...

واییی به توصیه این خانومه گوش نکنی ها نری واسطه بفرستی که یه عمر میزنه تو سرت مردا جنبه ابراز علاقه و خواستگاری ندارند ولی اگه میخوای حذبش کنی ببین از چه رنگایی خوشش میاد و چه تیپی دوس داره توهم طبق همونا لباس بپوش کلا رفتارتا متین و با وقار بکن سعی نکن واسه اینکه غیرتیش کنی با بقیه مردا بپری واسه خودت باش و دست رو رگ غیرتش نزار

این کاربری دست ۳ نفره🤚
واییی به توصیه این خانومه گوش نکنی ها نری واسطه بفرستی که یه عمر میزنه تو سرت مردا جنبه ابراز علاقه ...

آفرين دختر خوب، دقيقا همين كارو ميكنم،، خودم هستم و اصلا با مردا نميپرم، هرچند اخلاقم اينه.. لباس اداري هم رنگ خاصي نداره اما مثل مهماندارهاي هواپيما لباس ميپوشم ، شيك و باوقار👍

2740
آفرين دختر خوب، دقيقا همين كارو ميكنم،، خودم هستم و اصلا با مردا نميپرم، هرچند اخلاقم اينه.. لباس اد ...

آفرین خودت باش مگه خودت چشه 

باید خودتا اونجور که هستی بخواد نه اونجوری که وانمود میکنی تا اخر عمر که نمیتونی نقش بازی کنی 

این کاربری دست ۳ نفره🤚
آفرين دختر خوب، دقيقا همين كارو ميكنم،، خودم هستم و اصلا با مردا نميپرم، هرچند اخلاقم اينه.. لباس اد ...

اپشنای خوش تیپیت دیگه چیا هست؟😁

مانتو اداریو که همه میپوشن، قشنگ هم هستن

2706