2733
2734
عنوان

کمبود ویتامین دی در بارداری

33642 بازدید | 42 پست
من بچه دومم رو باردارم.هنوز چهارم هستم.برای چکاب کامل سالانه رفته بودم که فهمیدم باردارم.ولی تو چکاب ویتامین دی خیلی پایین بود.الان کمی نگران شدم.دکترم بهم قرص کلسی کیر داد.یه روز در میان.ولی من تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم مصرف ویتامین دی در سه ماه اول ممنوعه.با یه دکتر دیگه مشورت کردم گفت روزی 3 لیوان شیر بخور.الان نمیدونم چیکار کنم.کسی همچین تجربه ای داشته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه گلم خدا نکنه این چه حرفیه انشااله که صحیح و سالم دنیا میاد عزیزم من حرف دکترم رو گفتم و اینکه نظرهای متفاوتی هم هست قاعدتا هر دکتری یه حرفی میزنه و در اصل خدا حافظ همه مامانا و نینی هاست؛)
سایه جان ویتامین دی بدن که پایین باشه اصلا کلسیم جذب نمیشه واسه همین مصرف مکمل ویتامین دی از واجباته مخصوصا تو ایران به خاطر حجاب خیلی زیاد از خانوما مشکل کمبود ویتامین دی دارن متاسفانه کمبودش هم واسه نی نی خوب نیست تا این حد کمبود هم با آفتاب گرفتن قابل جبران نیست عزیزم ضمن اینکه آفتاب گرفتن در بارداری خوب نیست به خاطر حرارت بدن که بالا میره و اشعه های مضر آفتاب
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...