2737
2739

یه نفر از هم شهریامون بود که تو اینستا چون پیجش باز بود رفتم استوریشو ناخودآگاه و رهگذری دیدم بعد اومد بهم درخواست داد قبولش کردم بعد همش تو اینستا بهم دایرکت میداد و استوری هامو ریپلای میکرد که بشناسه من کی ام!(تو اینستا عکس خودمو پروفایل نذاشتم)منم یه بار بلاکش کردم اما دوباره از بلاکی در اوردمش دوباره اومد درخواست داد قبولش کردم.(خودمم یکم دنده پهن شده بودم  )

بعد یک ماه که التماس میکرد خودتو معرفی کن خودمو معرفی کردم و منو شناخت بعد آشنا شدن یهو حضورش کمرنگ شد.

بدون هیچ دلیلی این هفته بعد از 2 هفته اومد شماره بگیره و گفت بریم بیرون و اطلاعات میگرفت که قبلا رل داشتی یا نه؟!

منم گفتم نمیتونم

ب نظر شما این شخص قابل اعتماده؟!

نه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
این توضیحاتت کافی نیست گلم برای تایید یا رد قابل اعتماد بودن یه نفر اگر آدم قرار بود به همین چند تا ...

حرف شما هم متینه باید بیشتر باهاش اشنا بشم.ولی الان متعجبم که چرا بعد چند هفته پیداش شده!!!!!!

2738
حرف شما هم متینه باید بیشتر باهاش اشنا بشم.ولی الان متعجبم که چرا بعد چند هفته پیداش شده!!!!!!

اگر بیش از ۳۰ درصد میپسندیش بهتره عاقلانه ادامه بدی تا چیزای بیشتری دستگیرت بشه