2733
2734
عنوان

علائم بارداریم طبیعیه؟!

144 بازدید | 16 پست

یکم میشه از حالات تهوع و استفراغ بگین حالم بد شه بالا بیارم ، چن وقته ک خیلی حالم  بده باردارم نمیدونم این حالاتی ک تو عوق زدنم دارم طبیعیه یا نه ، میشه از اینک 

چطوری میشدین وقتی عوق میزدین بگین تا ببینم طبیعیه یا نه ، ببخشید میدونم چندشه. ولی چاره ای ندارم ، دکترم میگ باید از حامله ها بپرسی ، وقتی عوق میزنین صداتون بلنده؟!؟ من صدام تا طبقه پایین میره

عزيزم من خيلي خيلي بالا مياوردم يروز شمردم ١٧بار بالا اوردم بقيه روزم مثل يه تيكه گوشت از بيحالي افتاده بودم رو تخت و مبل،صدا داشت ولي نه دراين حد🤣دميترون نميخوريد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واسه من که انگار از تمام وجودم میومد بالا ،روزی چندین بار  آخراش خونی شد که دکترم قرص پنتو ...

ب من قرص ندادن ، ولی میدونی ببخشا چنان عوقی میزنم صدام میره طبقه پایین ، همسایه پایینی میگف خیلی حالت بد میشه و اینا میگفتم بخدا دسته خودم نیس 

2731
عزيزم من خيلي خيلي بالا مياوردم يروز شمردم ١٧بار بالا اوردم بقيه روزم مثل يه تيكه گوشت از بيحالي افت ...

داده دکترم ، ولی بازم خیلی شدیده همسایه پایینی ک دیگ بیچاره مونده بهش میگم بخدا دیته خودم نیس 

ب من قرص ندادن ، ولی میدونی ببخشا چنان عوقی میزنم صدام میره طبقه پایین ، همسایه پایینی میگف خیلی حال ...

بالا نمیاری؟؟فقط عوق میزنی؟؟

نه واسه من تو خونه میومد صداش ولی بیرون‌نمیرفت وضع تو خیلی خرابه فکر کنم😂

وارد ۴ ماه بشی خوبِ خوب میشی قول میدم بهت😍

داده دکترم ، ولی بازم خیلی شدیده همسایه پایینی ک دیگ بیچاره مونده بهش میگم بخدا دیته خودم نیس 

مهم نيست اصلا اهميتي نده زن باردار همينه دست خودت كه نيست ليمو بو كن يا قرص نعنا بذار ريز ريز بخور خيلي موثره

بالا نمیاری؟؟فقط عوق میزنی؟؟ نه واسه من تو خونه میومد صداش ولی بیرون‌نمیرفت وضع تو خیلی خرابه فکر ک ...

هرزاگاهی عوق خال و اما اغلب همزمان بالا خم میارم ، من تو بهداشت کار میکنم زن حامله پ در حالی ک بالا میاره زباد دیدم هیچکس در حد من نیس صداش 

صدات جی ؟ خیلیم؟!

صدامم همسایه هارو خبر میکنه

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
2706