2737
2739
عنوان

بچم روانیم‌کرده

537 بازدید | 62 پست

سلام

من بخاطر کلاسی ک میرم ۳روز تو هفته دخترمو میبرم خونه مامانم ۱ساعتو نیم

بعدش میرم دنبالش میارمش خونه.

امروز از کلاس برگشتم گفتم لباساتو بپوش بریم نمیپوشید

ی لیوانم گرفته بود دستش نمیداد

لیوانو گرفتم ازش تا لباساشو بپوشه مثه وحشیا شروع کرد جیغ زدن و گریه کردن

ن گریه عادیا

مثه این زنای سلطیه خودشو میزد گریه میکرد و منو ک میدید جیغ میکشید

مامانمم اخمو تخم ب من، که تو بچه رو لجباز کردی

چندبار گفت اخرشم من گفتم مگه من چی گفتم الان که اینجوری میگی.بعدش با قهر اومدن بیرون

دیگ هم کلاس نمیرم.خبر مرگم ی خیاطی میخواستم یاد بگیرم

چیکارش کنم این بچه رو

انقد بده انقد الکی گریه میکنه

انقد بهونه میگیره

واقعا روانی شدم

بخدا سیر شدم ازش

اصلا دلم نمیخواد ببینمش دیگ

واقعا حس مادری انگار مرده توم،انقد ک اذیت میکنه

۲سالشه تقریبا

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤

میفهمم

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم

ترسیدم خودم چیزی بگم سرم بیاد دخترم هنوز 4 ماهشه

دخترت همبازی نداره؟ شاید احتیاج داره انرژی تخلیه کنه و وقتی اونجاس دوس نداره برگرده خونه

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم دو سال و نیمه لجبازی

مشاوره گفت تا سه سال سن لجبازیشونه 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2728
2738

دختر من ۲ سالو ۵ماهشع

تقریبا من بچه شماست

با من لج میکنه

دسشو میکنه دماغش 

جیغای الکی

قر میزنه 

هی میگه بریم بیرون

مامان اب

مامان برنج😂😂بهونه اس ها فقط میگه من نشینم هی پاشم واسه خانوم همچی بیارم

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋

دختر منم همینجوریه الان اومدم اتاف در رو رو خودم بستم 

والا ب تنهایی نیاز دارم 

کل خونه رو کثافت برداشته نمیزارهه تمیز کنم همش دست کثیفش رو میکشه رو بوفه هرچقدر پاک میکنم فاید ندارهه 

همه جا رو کثیف کردهه هنوز بلد نیس تو مستراب دستشویی کنه و...... خل شدم منم

عزیزم میفهمم 

دختر من به شدت بچه ی سختی هست 

یعنی گاهی صبح که چشمش و باز میکنه بی دلیل شروع میکنه گریه کردن بهانه گیری از همه چی 

باور کن یه ساعت تو بغلم میگیرمش همه ی نق هاش و گوش میدم نوازشش میکنم 

همش میگه دوست ندارم من میگم ولی من همیشه دوستت دارم 

خیلی سخته این نمونه اش هست 

سعی کن بیشتر بغلش کنی تو چیزایی که خیلی مهم نیست کمتر بهش نه بگی با زبون بازی و حوصله کم کم اعتمادش و به دست بیاری 

رفتارتون با بچه درست نیس کسی بچه ۲ ساله رو خونه این و اون نمیزاره یا قبل بچه کلاس برید یا صیر کنید حداقل ۴ سال داشته باشه لج نکنید با بچه وقتی گریه میکنه جیغ و داد راه میندازه چه اشکال داره یکم صبر کتید تا خودش بیاد 

🔴چرا قبل از اینکه میخوایید پست رو ریپلای کنید لایک میکنید؟!😬😤🔴 یعنی اگه تو نی نی سایت بگی نفس میکشم میگن برا کدوم شهری؟ کجایی؟ مگه هنوزم کسی هست نفس بکشه این چیزا برا عهد قاجاره🤦‍♀️😤😤 اینجا هر کسی بر اساس تفکر و عقاید خودش نظر میده وقتی نظری میپرسی با عقل خودت بررسی اش کن بعد تصمیم بگیر یاد بگیر خودت مسئول زندگی خودت هستی الکی بر اساس چهار تا نظر آتش به زندگیت نزن پشیمونی بعدش سودی نداره 😉🙃🙃 
بابا بچس ۲ سالشه فقط گناه داره نینیه اصن یجوری تعریف میکنی گفتم دخترت حتما ۲۰ سالشه 😐

بخدا بچه داریم تا بچه

اصلا ی جوری رفتار میکنه ک حال ادم بد میشع

کلی بچه دورو برم هست هیچکدوم اینجوری نمیکنن

اره بچه گریه داره بهونه داره نه انقد ن اینجوری😭

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤