2733
2734
عنوان

چقدر از این کلمه کراش بدم میاد😑

128 بازدید | 14 پست

خب که چی وایب و کراش و نمیدونم همچین کلمات من دراورده نیمچه خارجی😂😂

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

قدیما میگفتن بد جور خاطرشو میخام داش

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاطر خواه منظورشونه😅

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
منم بدم میاد یکیو دیدم سنش بالا هم بود هی کراش کراش میکرد 🤮🤮🤮

اصلا خوشم نمیا ها ادمای گنده با این کلماتشون 

کلمه باید ابهت داشته باشه😂😂😂😂

2740
بسته زبون دخترای کم سن که گول این مزخرفاتو میخورن  گاهی میبینم دختر سیزده ساله خوشکل افتاده ...

بیچاره خانواده ها مادرا پدرا 

خیلی سخت شده بچه بزرگ کردن

تربیتم میکنی وارد جامعه که میشن..... 

وای منم متنفرررررررررم😑

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
بیچاره خانواده ها مادرا پدرا  خیلی سخت شده بچه بزرگ کردن تربیتم میکنی وارد جامعه که میشن..... ...

انفاقا تربیت خیلی مهمخ 

اگه بچه تو خانواده محبت و توجه و حمایت ببینه تو نوجوانی کمتر پیش میاد 

اینی که میکن تربیت سخته چون یه گوشی میدن دست بچه و ولش میکنن دیدما فاز روشن فکری بخدا بچه هفت ساله تو یوتوب میگشت آزاد 🥴🥴🥴🥴

>*
2706