2737
2739
عنوان

بارداری

67 بازدید | 14 پست

سلام مامانای نی‌نی سایت

من باردارم هفته ۱۲ هم هستم تا دو روز پیش گلوله مانندی زیر شکم حس میکردم و حتی سرفه یا عطسه میکردم زیر شکمم درد میگرفت الان دو روزه عطسه کنم اصلا درد ندارم حتی اون گلوله رو حس نمیکنم واقعا نگرانم آیا طبیعیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من تقریبا یه هفته حس کردم سونو هشت هفتگی رفتم خوب بود برای ان‌تی هفته بعد میرم شما چی؟

منم واسه ان تی هفته بعد میرم من هنوز ۱۲هفته ام کامل نشده واسم دعا میکنی بچم سالم باشه؟منم واست صلوات میفرسم❤️🥹

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
صدای قلبشو شنیدی؟  من دوتا پشت هم دارم واسه همین زایمان و بارداریمو خوب یادمه🤣🤣🤣🤣🤣

ای جااانممم😍😍😍

دوتا پشت هم خدا حفظشون کنه

صدای قلبش آره چقد دلم غش رفت براش😍😍😍

منم واسه ان تی هفته بعد میرم من هنوز ۱۲هفته ام کامل نشده واسم دعا میکنی بچم سالم باشه؟منم واست صلوات ...

انشالله خدا نگهش داره و با عشششق بغلش بگیری منم دعات میکنم گلم خودم بعد ۶سال الان باردار شدم واسه منم دعا کن🤲🏻❤❤🥰🥰🥰

انشالله خدا نگهش داره و با عشششق بغلش بگیری منم دعات میکنم گلم خودم بعد ۶سال الان باردار شدم واسه من ...

منم زمان برد باردار شدم بعد یه سقط نگرانم مرسی عزیزم❤️🥹

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
2706