2733
2734
عنوان

دنبال کمکی برای بعداز سزارین

264 بازدید | 12 پست

سلام خانمها شبتون خوش، من چندروز دیگه زایمانم هست یه بچه دوساله هم دارم خونه، کسی هم نیست بعداز سزارین کمکم باشه، کسی یا مرکزی می‌شناسید بهم معرفی کنید برای ارسال پرستار یا کمکی؟ تهران باشه

هزینه میدونید چقدره؟

اولش فکرمیکردم شاید خودم از پس کارها بربیام اما هرچی به زایمان نزدیک میشه بیشتر استرس میگیرم که دست تنها میتونم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرکت های پرستاری زیادی هست تو تهران ک میتونید درخاست بدین بهشون و براتون پرستار بفرستن  هر تای ...

خیلی بینشون گشتم اما نمیدونم مطمعن هستن یا نه نگرانم که کلاهبردار یا غیرمعتبر باشن 

2731
عزیزم توی گوگل سرچ کن شرکت خدمات بیمار در منزل . شرکت های زیادی هستن ‌. 

بله تو سرچ ها زیاد دیدم اما قابل اعتمادن؟ چون تاحالا استفاده نکردم نگرانم نشه بهشون اعتماد کرد 

خیلی بینشون گشتم اما نمیدونم مطمعن هستن یا نه نگرانم که کلاهبردار یا غیرمعتبر باشن 

شرکت آرامان 

تو تهران سمت جیحون فک میکنم 

وسط شهره دوستم اونجا کار میکنه میخای به دوستم زنگ بزنم ببینم چطوره.... 

من خودم مشهدم 

دوستمم مشهدیه اما برای کار رفته تهران

بله تو سرچ ها زیاد دیدم اما قابل اعتمادن؟ چون تاحالا استفاده نکردم نگرانم نشه بهشون اعتماد کرد 

حق دارید . خصوصا که قراره بیاد خونه . من برای بیمارستان میخواستم راحت تر بودم . ولی خوب حتما میشه از یه راهی شرکت های معتبر رو پیدا کرد 🤔🤔

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
شرکت آرامان  تو تهران سمت جیحون فک میکنم  وسط شهره دوستم اونجا کار میکنه میخای به دوستم ...

الان اطلاعاتشون دیدم داخل اینترنت، ممنونم عزیزم اگر بشه یه آمار ازشون بگیری واسم فردا، کمکی یا پرستاری که میفرستن قابل اعتماده یا نه، خودم هم زنگ میزنم ببینم هزینه هاشون چطوره

ممنونم 🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

2740
حق دارید . خصوصا که قراره بیاد خونه . من برای بیمارستان میخواستم راحت تر بودم . ولی خوب حتما میشه از ...

نمیدونم همش هی گفتم تاحالا دست تنها باشم اشکال نداره آدم نمیتونه اعتماد کنه بگه کسی بیاد خونه، اما الان هرچی نزدیک میشه به آخراش بیشتر استرس میگیرم که تنهایی هم نشدنیه از پس دوتا بچه براومدن

الان اطلاعاتشون دیدم داخل اینترنت، ممنونم عزیزم اگر بشه یه آمار ازشون بگیری واسم فردا، کمکی یا پرستا ...

ببین دوتا از دوستای من یکی برای سالمند یکی برای بچه اونجا کار میکردن 

من خودم شناخت دارم معمولا قابل اعتمادن و قرداد دارن با شرکت و همینطور سفته

ببین دوتا از دوستای من یکی برای سالمند یکی برای بچه اونجا کار میکردن  من خودم شناخت دارم معمول ...

مممنونم عزیزم آره برای هزینه مشکل ندارم چون ترجیح میدم بچه هام اذیت نشن

باهاشون تماس میگیرم متشکرم

نمیدونم همش هی گفتم تاحالا دست تنها باشم اشکال نداره آدم نمیتونه اعتماد کنه بگه کسی بیاد خونه، اما ا ...

قطعا نمیتونید . من خودم اختلاف بچه هام چهارساله . با سزارین دست کم ده روز اول کمک لازم دارید. تازه کار شما سخت تره  بچه دو ساله زیاد متوجه شرایط نیست ‌. توی فامیل و اشنا دختر مجردی نیست که بتونه دست کمکتون بشه ؟ به نظرم همین که یکی باشه مثلا یه چیزی میخواید دستتون بده یا مثلا اگر بچه دوساله چیزی خواست بهش رسیدگی کنه کارتون خیلی راحت میشه . به نظرم اگر چنین اشنایی دارید ازش بخواید یه ده روزی پیشتون بمونه بعدشم به عنوان هدیه یه چیزی بهش بدید برای قدر دانی . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚