2737
2739
عنوان

شوهرم عادت کرده به طلا فروختن... 😥

180 بازدید | 7 پست

هر خرجی که داشته باشم عوضش طلاهامو میفروشه. کلی طلا داشتم که مثلاً میخواستم سرمایه کنیم تهش خونه بخریم. گوشیم خراب شد طلا فروخت درستش کرد. قسط کوچیکی داشت حلقه ازدواجشو پنهانی رفت فروخت. رفتم عمل چندین میلیون خانوادم خرجم کردن سر عملم. ولی شوهرم در کمال آرامش و وقاهت به بهانه ی عمل طلامو فروخت . الآنم دندونم درد می‌کنه میگه پول طلاتو بده دکتر، سر ماه از حقوقم میدم. می‌دونم که نمیده. خسته شدم دیگه هیچ طلایی نمونده برام جز چند گرم کوچیک. بهش گفتم اگه طلاهام تموم بشه برم از کی پول بگیرم؟ اسمتم گذاشتی مرد؟ راستی من یه ماهه شاغلم حقوق خیلی ناچیزی دارم. حقوقشو هر ماه واسه قرضای قبل از ازدواج و مخارجی که قبلاً داشت می‌کنه انگار اصن شوهری ندارم. الآنم میخام پولی که دارمو بدم یه تیکه طلا بخرم میترسم هی من بفروشم اون عادت کنه. طلاهام که تموم شده دیگه پولی نده مریض بشم بمونم رو زمین 🥺

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

طلاهاتو بعد ی عروسی بگو از کیفم زدن والسلام

یا ی بار رفتین بیرون استفاده کن ی جا حواسش نیست درببار قایم ‌کن

شروع کن گریه گردن گه طلاهام گم شده

خودتو دوست داشته باش عزيزم

خیلی از مردها طلای زنشون رو میگیرن 

مثلا برای خرید خونه یا تغییر مغازه و .... 

اگه نمیخواهی بهش پول بدی طلاهم نخر عزیز

پولاتو یکجایی پس انداز کن مخفی

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
قایمکی طلا بخر بهش نگو قایم کن 

آره الان یکم پیش بهش گفتم دیگه حق نداری توی دخل و خرج سوال پیچم کنی. من حتی نمی‌دونم کی حقوق میگیره کجاها میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی از مردها طلای زنشون رو میگیرن   مثلا برای خرید خونه یا تغییر مغازه و ....  ...

آخه اگه خونه می‌خرید یا مغازه تغییر میداد یا یه کار خاصی میکرد ناراحت نمی‌شدم که! ناراحتم از اینه اون همه طلا رو فروخت برا خرجای روزمره . هی نمی‌خوردم نمیپوشیدم که سرمایه جم کنیم همشو به باد داد🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740