2737
2734
سلام دوست عزیز اگه میخوای ذرت مکزیکی مثل بیرون درست کنی بهتره کنسرو ذرت ، قارچ ، سس مایونز و پنیر پیتزا تهیه کنی اول ذرت رو یه کم توی روغن (البته بدون آب داخل کنسرو) سرخ میکنی بعد که کم کم بوی ذرت مکزیکی های بیرون رو گرفت قارچ خورد شده رو بهش اضافه میکنی و میزاری اونم سرخ بشه باهاش وقتی رنگ قارچ ها تقریبا قهوه ایی شد از رو گاز برش میداری و پنیر رو بهش اضافه میکنی ... سپس سسی که از قبل اماده کردی و مقداری ابلیمو و ادویه و فلفل بهش زدی رو باهاش مخلوط میکنی حالا ذرت مکزیکی شما اماده است در صورت تمایل میتونی کالباس هم توش بریزی سرخ بشه یه ذرت مکزیکی فروشی توی رسالت دیدم کالباس ریخته بود طعمش خوب بود
Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
من دیروز درست کرده بودم خیلی خوشمزه شد. ابتدا کنسرو ذرت رو بریز تو یه قابلمه درشو بزار و رو حرارت ملایم حدود یک ربع بپزه و داغ بشه.بعد قارچ رو ورقه نازک بکن تو یه قاشق کوچولو روغن یک کم سرخ کن و واسه اینکه سیاه نشه یه قاشق غذا خوری ابلیمو بزن بهش.بعد از دو تا سه دقیقه به ذرت اضافه کن.تا ده دقیقه با هم بپزه.بعد ذرت رو بزار کنار کمی سرد بشهو داغ نباشه.بعد یک غالب کوچک کره یکنفره رو زیر ذرتها بزار تا با گرمای خودش باز بشه.تکرار میکنم فقط ولرم باشه.بعد سس مایونز و ابلیمو .نمک .فلفل.و مهمتر از همه اویشن شیرازی و پودر سیر رو اضافه کن.و هم بزن.خودت که بچشی نسبت به ذائقت میتونی ابلیمو یا اویشن و بیشتر کنی.من خودم پر از ادویه دوست دارم.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ذرتمو مثل موادی که رنیا جون گفت درست میکنم با یه تفاوت
من اول ذرت +قارچ خورد شده البته کنسرو را با 1قاشق پر کره میذارم توی ماکرو تا خوب گرم بشه و کره هم آب بشه بعد میارم بیرون کالباس (به دلخواه)میریزم توش +لیموی تازه +فلفل+سس مایونز 1قاشق+آویشن+یکم هم ادویه کاری البته خیلی کم با نمک مواد رو مخلوط میکنم خیلی خوشمزس
من پنیر پیتزا نمیزنم دیگه
منم یه بار با روش پیشنهادی رنیا درست میکنم ببینم چجوری میشه
2728
2740