2737
2739
عنوان

احساس تنهایی داغونم کرده

1131 بازدید | 110 پست

با وجود مادر و خواهر و شوهر و دوست و آشنا بشدت احساس تنهایی میکنم

خیلی تو دارم خییلی بشدت 

هیچ حرف و درد دلی با بقیه نمیکنم

محرم اصرارم همسرم را میدونم ولی اونم درکم نمیکنه فکر میکنه پروپا پیچشم

خوابم نمیبره

گریه امونمو بریده

شما هم مثل منید؟

چیکار کنم آروم شم؟

خیلی داغونم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تنهاییو دوست دارم

شاید بخاطر اینکه دوستات و ادمای دورت چیزی ک میخای نیستت

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
درک نمیکنم آدمایی ک اینجوری ان فک میکنم اعتماد بنفس نداری سعی کن آهنگ شاد گوش بدی.از زندگی لذت ببر ...

اعتماد به نفس من زبان زد عام و خاص بود الان نمیدونم

ولی وقتی هم پا نداری چه زندگی ای؟

شوهر و عشق که ندارم،

خواهر بزرگ‌تر و کوچک‌ترم هم ازدواج کردن و رفتن.

خصوصا رفتنِ خواهر کوچک‌تر که فقط 15 ماه اختلاف سن داریم خیلی سخت بوده و هست و خیلی بهم لطمه و آسیب زده و می‌زنه.

دوست هم تقریبا ندارم و اغلب ارتباطاتم مجازی و تلفنیه.

فقط مادرم رو دارم که بهم آرامش میده و گاهی می‌ترسم که اگه اونم نباشه... خیلی وحشت دارم از تنهایی...

درضمن بالای سی سالمه.

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
۳۶

خانما احساسات زیادی دارن یعنی چندنوعه شاید حتی بعضیاشونم هنوز روانشناسا کشف نکردن😂گاهی وقتا حسا منفین نزار زیاد بشن همونا ک باعثه غمن،ولی بعضیاش خالیت میکنه ارومت میکنه اونا خوبن بنظرم ولی تو این شرایط بنظرم خانما خیلی دارن از خودگذشتگی میکنن تو هر چیزی مثله من،امیدوارم قدرمونو بدونن🌸

2706