2733
2739
عنوان

نظرات وپیشنهادات راجب اخبارشبانگاهی چهارشنبه ها😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 9106 بازدید | 1538 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خسته نباشید.عالی بود.🌹

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

عالی بود همگی خسته نباشید🌼🌼🌼

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2740

محبوبه جونم عالی بودی😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
فدا مدات❤ چرا تیکرت صورتیه؟؟ نگو که توهم دختر داری😭😭😭

امیدوارم فقط 😭

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
اولا بگوببینم‌کجایی پیدات نیست؟!!😬دوما اگه خوب بود چرا لایک نکردی اخه بتوهم‌باید بگم؟!! خدایا منو ...

عه وا ببخشید الان میرم لایک کنم🙈

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

محبوبه جون و دریا و سایلنت عزیز خسته نباشید 💐💐 

محبوبه 😭 خبر داشتی که لیلا چشم شهلا مون از سایت رفته

هنر زندگی کردن اینست که لذت را در ساده ترین و معمولی ترین اتفاقات پیدا کنیم...
محبوبه جون و دریا و سایلنت عزیز خسته نباشید 💐💐  محبوبه 😭 خبر داشتی که لیلا چشم شهلا مون ...

نهههه شوخی میکنی؟!؟!

لینک بده یعنی چی که رفته مگه دست خودشه آخه!

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
2706