2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن دوقلوها

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 32 پست
چند سالگی؟

دو سالگی 

پسرم بعد از تولد دو سالگیش روش کار کردم 

دخترم چون خیلی کوچولو بود و حرف نمی‌زد دو سال و نیم 

چندماه بعد از برادرش 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

آخ گفتی از گرونی پوشک که پوست مارو کنده!!

تازه شما دوقلو‌......

خدا نگهشون داره

ولی وااااااقعا بحث مالیشون کمرشکنه.

من برا همین از پوشک گرفتمش.

ببین دوستم... دسشویی مدل صندلی بذار گوشه خونه، زیرش نایلون و...

تو دسشویی نه. بذار دم دستشون باشه.

کارو براشون راحت کن.

هروقت داره بره بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری باید بچه را از پوشک گرف ک یاد بگیره؟؟

داستان تعریف کن براش  من داستان براش تعریف میکردم اونم بیشتر تمایل پیدا میکرد که مثلا مثل آقا خرگوشه یا خانوم خرسه دیگه پوشک نپوشه و بره دستشویی 

وقتی می بریش دستشویی با هم شعر بخونید نزار خسته بشه 

اگه خودش رو کثیف کرد سرش داد نزن بگو اشکال نداره و بازم میتونیم امتحان کنیم  

هر نیم ساعت باید ببریش 

تشویق خیلی مهمه کلا خودت رو بزار جای اون بچه فکر کن دو سالته و مادرت میخواد که دیگه پوشک نشی دوست داری چطور باهات رفتار شه؟ 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
وااااا این چه طرز حرف زدن در مورد همسر این خانمه؟!!!!

چون گفته که من دیگه پوشک نمیخرم 

بنظرت این ادم بی مسئولیت نیست 

بجا اینکه به اون فشار بیاره بچهارو اذیت میکنن 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
2740
اهان  پسر من ۱۴ ماهشه پس هنوز زوده

خیلی زوده 

همکاری نمیکنه هرچقدر هم باهوش باشه 

خراب می‌کنی یهو همه چیز رو الان اگه بخوای شروع کنی دیگه حتی تو سه سالگیش هم همراهیت نمیکنه  

پسر برادر منم تو همین سن مادرش اصرار داشت بگیرتش تا سن ۲ و نیم سالگی این پسر تو اتاق دستشویی میکرد و کلا  دستشویی کردن تو هر مکانی رو به دستشویی ترجیح می‌داد .

من حق میدم به اون پدر. وااااااقعا پوشک گرونه.. اونم تو این اوصاع

نه ولی من حق نمیدم. بچه خرج و داره و مسئولیت داره. 

ادم وقتی نداره تامین کنه بچه نیاره.... 

ماکه حمایت از دولت نمیشیم اون طفلیا چه گناهی دارن 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
من حق میدم به اون پدر. وااااااقعا پوشک گرونه.. اونم تو این اوصاع

اره خیلی سخته دو ساله پوشک و شیر خشک میخریم من نمیتونم برا خودم لباس بخرم خرج لباسشون هم هست یه پسر 6 ساله هم دارم

2706