2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن دوقلوها

884 بازدید | 32 پست

سلام خانما من دوقلو دختر دارم پس فردا تولد دوسالگیشون هست خیلی باهوشن همه چیزی سرشون میشه با گوشی از خودشون عکس میگیرن و  کارای دیگه ولی چرا تو پوشک گرفتن همکاری نمیکنن میبرمشون دستشویی کارشون رو بکنن نمیکنن به محض اینکه مای بیبی میشن تو مای بیبی کارشون رو میکنن مای بیبی گرون شده هفته ای 300 میدیم. قبلن هزینه شیرخشکشون هم بود. خسته شدم دیگه خیلی اعصابم خورده از اونطرفم شوهرم میگه من دیگه ندارم بخرم.

یکی یکی بگیرشون عزیزم 

اول ببین کدومشون آمادگی بیشتری داره مثلا من اول پسرم رو گ گرفتم بعد از چندماه دخترم رو 

اصلا هم بهم فشار نیومد اونا هم آماده بودن 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکم زمان میبره تا یاد بگیرن 

یکمم سخته 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     
2740
یکی یکی بگیرشون عزیزم  اول ببین کدومشون آمادگی بیشتری داره مثلا من اول پسرم رو گ گرفتم بعد از ...

چطوری باید بچه را از پوشک گرف ک یاد بگیره؟؟

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
چند وقتشون بود؟

پسرم دوسال و یک ماه بود 

دخترم دوسال و نیم تقریبا 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

تصلا بهشون فشار نیار 

به اون شوهر گنده بک فشار بیار تا آسیب روحی نبینن بچها 

صبر کن بهار بگیرشون از پوشک

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 

من از دوسالگی دخترم شروع کردم، الان سه ماهه میگذره، ولی گاهی وقتا از دستش در میره، بقول شما از همه چی سر در میارن اون روز گرفته با مداد گلی ناخن پاشو رنگ کرده من اصلا جلوش تا حالا لاک حتی دستم نگرفتم، ولی تو این مورد زیاد همکاری نمی‌کرد

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
2706