2733
2739

دوستان یه سوال فووورییی

من اورژانسی خورده بودم هفته پیش دقیقا ، بعد هنوز پریود نشدم ک دیروز تو رابطه کان.دوم خراب شد ... 

الان باید چیکار کنم باز اورژانسی بخورم؟ فایده داره ؟ چون هنوز پریود نشدم ...

روزچندم سیکلی؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم این مشکل برام پیش اومده نمیدونم چی سرم بیاد🤣

قرص اورژانسی خوردم بعد فرداش هم رابطه داشتم دیگ گفتم اون قرص اورژانسی کارشو میکنه دیگ ،اونو زودتر خوردم .

الان ی هفته گذشته گاهی حس پریود دارم ولی چیزی نمیاد .

قبلنا بعد۵ روز اینا پزیودمیشدم .

الان نمیدونم بخاطراسترسه یاشایدم حامله شدم😑

2740
پس چیکار کنم 😭🤦🏻‍♀️

برات دعا میکنم 😟

آخه خودم خاطره خوبی ندارم با اورژانس باردار شدم ولی... 

کاربری قبلیم (🍀فاطی19🍀) چرا نمیتونم بازیابیش کنم🤔😒😕🙄😟 
منم این مشکل برام پیش اومده نمیدونم چی سرم بیاد🤣 قرص اورژانسی خوردم بعد فرداش هم رابطه داشتم دیگ گ ...

یه روز بعدش فک کنم احتمال بارداری خیلی کم باشه ، ولی من یه هفته بعدش این اتفاق برام افتاد 🤦🏻‍♀️😂

یه روز بعدش فک کنم احتمال بارداری خیلی کم باشه ، ولی من یه هفته بعدش این اتفاق برام افتاد 🤦🏻‍♀️😂

ی هفته ک خیلی زیاده .

ولی خب اون قرص باید ترو پریود کنه دیگ ، قبل تینکه باردارشی کل محتویات داخل رحمو بریزه بیرون🤣

۱۹ الان، اورژانسی خوردم باید ۱۱ ام پریود بشم 

خب چون قبلش اورژانسی خوردی ، تخمک گذاری رو عقب میندازه که بارداری رخ نده، یعنی ممکنه الان تو تخمک گذاری باشی و این دفعه باردار بشی، ولی از طرفی هم بگم اورژانسی بخور خیلی بده ، تو یک ماه دوبار،بذو شربت زعفرون غلیظ بخور ، چای دارچین ، آویشن ،دمنوش پونه ، جعفری و....

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز