2752
2734
عنوان

رابطه بعد از اورژانسی باعث بارداری میشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 42 پست
ببین نگو این عاشقه نمیره اصلا زودتر عقدت کنه بهتره بعد کاسه چه کنم چه کنم نکنی بگو تا آخرهفته بعد بی ...

اره میفهمم نباید این تایم دوستی یا نامزدی زیاد شه ... ولی هم من دانشجوام هم اون هنوز سربازیشو نرفته 🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم خیلی مضره ولی باز اگ فایده ای داشته باشه میارزه تا بعدن بخوام سقط کنم... 😞 ک البته فک نک ...

خاهش میکنم عزیزم ،من با توجه به اینکه گفتی قبلا اورژانسی خوردی گفتم دوره تخمک گذاری عقب افتاده و احتمال زیاد یا حالا تو دوره تخمک گذاری هستی یا ردش کردی ، بعیده که انجام نشده باشه ، 

از اونجایی که طریقه ی عمل قرص اورژانسی به این صورته که دوره تخمک گذاری رو عقب میندازه تا از بارداری جلوگیری کنه ، اگه الان تو تخمک گذاری رو رد کرده باشی یا توش باشی دیگه اورژانسی اصلا هیچ کاری بررات نمیکنه ، برا همین دمنوش های گیاهی رو پیشنهاد دادم که هم اثر کنن و هم بدنت داغون نشه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
خاهش میکنم عزیزم ،من با توجه به اینکه گفتی قبلا اورژانسی خوردی گفتم دوره تخمک گذاری عقب افتاده و احت ...

خیلیییی ممنونم ازت مرسی لطف کردی واقعا ❤❤ مرسیی❤😍 حالا واقعا دمنوش تاثیری داره بنظرت ؟ 

2731
خیلیییی ممنونم ازت مرسی لطف کردی واقعا ❤❤ مرسیی❤😍 حالا واقعا دمنوش تاثیری داره بنظرت ؟ 

اره زیاد بخوری تاثیر داره ،باز هم اگه شک داری حتما از متخصص زنان هم مشورت بگیر 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
منم این مشکل برام پیش اومده نمیدونم چی سرم بیاد🤣 قرص اورژانسی خوردم بعد فرداش هم رابطه داشتم دیگ گ ...

عزیزم الان پیامت رو دیدم بار دار شدی یانه  

چون من روز هفتم پریودیم یه رابطه با پیشگیری طبیعی داشتم مطمئن هستم چیزی داخل نریخت یک روز بعد قرص اورژانسی خوردم وچند ساعت بعد باز رابطه داشتم  که اونم مطمئن هستم چیزی داخل نریخت به نظرت بارذارم،😭