2733
2739

دخترم که جلسه اول  هفته پیش رفته کلاس چند بار باد از معدش خارج شده جلسه دوم که امروز بود  قبل کلاس جلومو گرفته گفته دخترت بو میده  بهش بگو یا یاد بده  بو نده   دخترم چهار سال و ده ماهشه چیکار کنم به نظر تون بیام از اموزشگاه بیرون چه حرفی بزنم دلم خنک بشه بعد بیام بیرون  یه جلسه  واقعا  ارزش داشت به من بگه شاید بچم معده درد داشته بیست خوب خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چی بگم خودت ب دخترت بگو ک جلوی کسی نفخ اش بیرون نده هم سن دختر من بهش گفتم برو جایی ک تنهایی مثل دستشویی البته لحن مربی هم بد بوده میتونسته مهربون تر بگه

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2740

بچه ت را بیار بیرون پولت پس بگیر پیش مدیر اموزشگاه شکایتش را کن اگه محترمانه و سکرت به خودت گفته مشکلی نیست ولی اگه با لحن بد و ابرو بر گفته ببارش بیرون نمیدونی چه برخوردی با بچت کرده و کم محلی که صد درصد بعد لطمه میبینه بچه

به بچه هم یاد بده و دستشویی ببرش قبل هر جا و لباسا تمیز و ...

خب چی بگم اونجا اموزشگاه هست بالاخره ی چن نفر دور برش میشینن می‌فهمن ک بوی باد معده... ازش میاد مسخرش میکردن بنظرم خوب کرده تو خلوت فقط ب خودت گفته تا اینکه کلاسش مسخره ش کنن 

2706