2752
2734
عنوان

تجربه افتادن ناخن در ویروس دست و پا و دهان

| مشاهده متن کامل بحث + 14264 بازدید | 47 پست
شربت هیدروکسیزین و پماد کالامین بزنین معجزه میکنه 

حتماً گلم. کالامین زدیم ولی هیدروکسی زین نمیدونستم.

چقدر باید بخوره از این شربت و چندبار در روز؟

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
من دختر سه شنبه عصر گرفت من شنبه ظهر ع لائم خودشو نشون داد اول هم با خستگی و تب شروع شد این ویروس ف ...

توکل بر خدا. چاره‌ای نیست. فعلاً باید این روزهای سخت رو با صبوری بگذرونیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتماً گلم. کالامین زدیم ولی هیدروکسی زین نمیدونستم. چقدر باید بخوره از این شربت و چندبار در روز؟

برین داروخونه مقدارش و بپرسین من دخترم سه و نیمش بود شبی ۴ سیسی میدادم مطمئنن برای دخترتون بیشتر خودمم شبی دوقاشق واقعا خارش و کم میکرد راحت میخوابیدم با اب خنک بشورینش بعد پماد بزنین 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉
توکل بر خدا. چاره‌ای نیست. فعلاً باید این روزهای سخت رو با صبوری بگذرونیم

بله فقط فقط صبر .... چون این بیماری راهکار نداره .... وی چیز دیگه بعد بیماری سیستم ایمنی فوق العاده ضعیفه خیلی خیلی زیاد پس مراقب باشین مریص نشه 

2731
بله فقط فقط صبر .... چون این بیماری راهکار نداره .... وی چیز دیگه بعد بیماری سیستم ایمنی فوق العاده ...

آخی واقعاً ؟ چقدر بد.😑

برین داروخونه مقدارش و بپرسین من دخترم سه و نیمش بود شبی ۴ سیسی میدادم مطمئنن برای دخترتون بیشتر خود ...

ممنونم عزیزم. دخترمو باباش نصفه شب از بس جیغ میزد و گریه میکرد، بردش بیمارستان. باورت میشه اسم این بیماری رو نمیدونستن چیه؟ بردیم یه جای دیگه، تا گفتن باید شربت هیدروکسی زین بهش بدیم تا خارشش و دردش کمتر بشه. ساعت ۶ صبح رسیدن خونه و تازه تونست بخوابه

بله فقط فقط صبر .... چون این بیماری راهکار نداره .... وی چیز دیگه بعد بیماری سیستم ایمنی فوق العاده ...

ببخشید بازم سوال میپرسم. چون خیلی آشفته و دل‌ نگرانم. شما هم ماشاءالله خانم مهربون و ماهی هستی. اینه که مزاحم شدم باز. شرمنده.

این تاول‌ها بعد از چند روز از بین میرن؟ هم خودشون هم خارششون؟ میشه راهنمایی کنید. 

ببخشید بازم سوال میپرسم. چون خیلی آشفته و دل‌ نگرانم. شما هم ماشاءالله خانم مهربون و ماهی هستی. اینه ...

قربونت عزیزم من دردت و کشیدم ، ببین دقیقا سرهفت روز از بین میره خارش و درد اما تا یک ماه دختر گلت پوسته ریزی داره مثل کاغذ پوستش بلند میشه ... بعد سی روزم ناخن ریزی ها شروع میشه 

قربونت عزیزم من دردت و کشیدم ، ببین دقیقا سرهفت روز از بین میره خارش و درد اما تا یک ماه دختر گلت پو ...

ممنونم بانو جان. خدا به شما و دختر گلت و خانواده محترم، سلامتی بده. 🌹💋🙏🏻

سلام

من دخترم سه ماه و چهار روزشه

چند روز بود چند تا دونه روی رانش بود و از سه شنبه اشتهاش کم شد و تا چهارشنبه‌ ادامه داشت و از دیروز گریه هاش شروع شد

چهارشنبه صبح بردمش یه دکتر گفت هیچیش نیس و من دوباره چهارشنبه عصر هم بردمش دکتر دکترش گفت گلوشه دارو داد دیروز دیدم اصلا آروم نمیشه اما شیر میخوره و دونه ها بیشتر شده روی انگشتان پا و دستش و صورتش و تقریباً کل بدنش زده دیرپزعصر بردمش تشخیص بیماری دست و پا دهان داد و شربت کالامین داد اما باز هم بی قراری میکنع 

بنظر شما تا چند روز دیگه ادامه داره؟

و چیکار کنم خودم مبتلا نشم

سلام من دخترم سه ماه و چهار روزشه چند روز بود چند تا دونه روی رانش بود و از سه شنبه اشتهاش کم شد و ...

عزیزم این بیماری دست و پا دهان نیست ، بیماری دست و پا ودهان فقط کف دست و پا و داخل دهان و دور مقعد ... یک حالا یا دوتا حداقلدباید روزانو یا ارنج باشه 

دختر منم آذرماه دچار این بیماریه منحوس شد خیلی عذابش داد بمیرم براش نمیتونست راه بره از درد تاولای کف پاش نه میتونست بخوابه ن غذا بخوره

هیچی راجع به این بیماری نمیدونستم اول ک یکی دوتا رو انگشتش بود فک کردم حشره ای چیزی نیش زده بعد حدس زدم ابله مرغان باشه ولی چون فقط رو دست و پا و دور دهانش بود شک کردم اونم باشه دوبار دکتر بردم اولی گفت ابله مرغان نیست دومی هم گفت بیماری دست و پا و دهان گرفته شربت لوراتادین و لوسیون کالامین داد

بعد ده روز بهتر شد اما پوست ریزی شدید داشت بعد یه ماه هم ناخناش یکی یکی افتاد هنوزم ادامه داره بعضیاش دردناکه و خونریزی میکنه با ناخنگیر میگیرم اون قسمتا ک بلند شده چسب زخم میزنم 

2706