2737
2734

بچه ها من دو  سه روزه پریود شدم و حالم بده و اخلاقمم که افتضاح خودم قبول دارم که حساس شدم. دیشب شوهرم از سرکار اومد غذارو درست کرد و خوردیم(حالا من حالم خوب نبود یبار غذا درست کرد نه که همیشه اینطور باشه ها😒)بعدشم اومد رفت سر گوشیش و شروع کرد ب بازی منم نیم ساعتی نشستم مثلا انتظار داشتم بیاد بشینه حرف بزنیم و این چیزا دیدم خبری نیست رفتم با دلخوری خوابیدم.صبحم ک پاشدم بهش گفتم به من توجه نمیکنی و همش حواست به‌اون گوشی لعنتیه و اونم گفت مگه حق ندارم برا خودم وقت بزارم و اینا کلا دعوامون شد گفت خستم کردی از غر غر و رفت سرکارمنم نشستم گریه هامو کردم و الان موندم زنگ بزنم آشتی کنم یا اصلا محلش ندم بیتربیتو که دید من اشکم در اومد ول کرد رفت😐😒اینم بگم میدونم الان سرکار بخاطر این بحثمون اعصابش خورده

میشه برای سلامتی و ظهور آقامون صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه شریف یدونه صلوات بفرستی؟😊😇😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مقصري ديگه غر غروشدي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
ن زنگ نزن اثر قهرت میره ولی پاشو ی ناهار برا ظهرت بپز ب رو خودتم نیار

ظهر که نمیاد دیگه میره برا شب.منم نگرانم و حالم خوب نیست

میشه برای سلامتی و ظهور آقامون صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه شریف یدونه صلوات بفرستی؟😊😇😍
2706