2737
2739

بچه ها من دو  سه روزه پریود شدم و حالم بده و اخلاقمم که افتضاح خودم قبول دارم که حساس شدم. دیشب شوهرم از سرکار اومد غذارو درست کرد و خوردیم(حالا من حالم خوب نبود یبار غذا درست کرد نه که همیشه اینطور باشه ها😒)بعدشم اومد رفت سر گوشیش و شروع کرد ب بازی منم نیم ساعتی نشستم مثلا انتظار داشتم بیاد بشینه حرف بزنیم و این چیزا دیدم خبری نیست رفتم با دلخوری خوابیدم.صبحم ک پاشدم بهش گفتم به من توجه نمیکنی و همش حواست به‌اون گوشی لعنتیه و اونم گفت مگه حق ندارم برا خودم وقت بزارم و اینا کلا دعوامون شد گفت خستم کردی از غر غر و رفت سرکارمنم نشستم گریه هامو کردم و الان موندم زنگ بزنم آشتی کنم یا اصلا محلش ندم بیتربیتو که دید من اشکم در اومد ول کرد رفت😐😒اینم بگم میدونم الان سرکار بخاطر این بحثمون اعصابش خورده

میشه برای سلامتی و ظهور آقامون صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه شریف یدونه صلوات بفرستی؟😊😇😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مقصري ديگه غر غروشدي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
ن زنگ نزن اثر قهرت میره ولی پاشو ی ناهار برا ظهرت بپز ب رو خودتم نیار

ظهر که نمیاد دیگه میره برا شب.منم نگرانم و حالم خوب نیست

میشه برای سلامتی و ظهور آقامون صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه شریف یدونه صلوات بفرستی؟😊😇😍
2706