2733
2739
عنوان

دلار

128 بازدید | 15 پست

سلام خانوما من و شوهرم دلار دولتی ثبت نام کرده بودیم از این دلارهایی که بانک میداد کسی بوده که از این دلارا ثبت نام کرده و گرفته و بعدش هم فروخته باشه پول نقد گرفته ممنون میشم راهنمایی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم با کارت ملی دلار میگیری بعدش یهراست برو صرافی بفر‌وشش

میشه لطفا بگین از سایت صرافی ملی هم میشه خرید یا باید بریم بانک ملی 

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....
2728
2738
تا ۲ هزار دلار به هر کارت ملی میدن بستگی داره شما چقدر بخواهید بگیرید

ما پارسال دلار ثبت نام کردیم الان می‌خوام برم از بانک دلاری که ثبت نام کرده بودم بگیرم و ببرم صرافی بفروشم اما الان بانک میگه باید نفری هشت میلیون اول کارت بکشید بعد دلار هایی که ثبت نام کردید و بهتون میدم منظورم اینه خواهر شما هم اول پول داد به بانک و بعد دلار هاش و بانک بهشون داد ؟؟

خواهرتون اول پول داد به صرافی بانک بعد دلار بهش دادن و فروخت ؟

بله باید دو تا کارت بانکی با خودتون داشته باشین که با یکی تا مبلغ پنجاه میلیون کارت میکشین با اون یکی تا ۱۰ اون موقع ۲ هزار دلار میشد ۶۰ میلیون 

سقفش ۲ هزار دلار میتونین کمتر هم بگیرین

برای فروش رفت یه صرافی ازاد که مبلغ بالاتری بفروشه نسبت به دولتی

ما پارسال دلار ثبت نام کردیم الان می‌خوام برم از بانک دلاری که ثبت نام کرده بودم بگیرم و ببرم صرافی ...

عزیزم خواهر من اصلا بانک نرفت رفت صرافی احتمال دلار از بانک میگیرین قیمتش هم از اینی که خواهرم گرفت کمتر باشه

2706