2733
2739

سلام

فردا تخمک کشی دارم فکر کنم ۷ تافولیکول دارم فقط

معلوم نیس چیزی از توش در میاد یانه.باراولمه

استرس دارم

درد داره؟ تجربه دارین؟

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا متوجه نمیشی انشالله یهدعالمه جنین  تشکیل میشه واست

ممنون عزیزم

تخمک کشی بابیهوشیه

انتقال چی؟

شماانجام دادی ؟

2731
ببخشید که میپرسم تخمک کشی برای چی هست ؟؟؟ یعنی فرد به چه دلیل باید تخمک کشی کنه مرسی 

وقتی طبیعی باردارنمیشیم

باروش آی وی اف درمحیط آزمایشگاه

2740
سلام.منم تازه انجام دادم 7تا داشتم پنج تا هم جنین شد که فریز کردن.به هیچ وجه درد نداره باورکن.من که ...

بسلامتی عزیزم

بهت گفتن فاصله تخمک کشی تاانتقال چن وقته؟

واینکه چن تاروانتقال میدن برات؟

تخمک کشی صد در صد با بیهوشی ممکنه بعدش هایپر بشه اون خانم یعنی شکم آب بیاره و اینا ممکن هم هست نشه، انتقال بیهوشی نداره باید هوشیار باشین درد هم نداره فقط همون دستگاهی که میزارن که دهانه رحم باز بمونه اون یه مقدار درد داره و مشکل اصلیش هم دستشویی هست چون واسه انتقال کلی مثانه رو پر می‌کنند اینقدر باید آب بخوری بعدش خیلی به آدم فشار میاد که جلوی دستشویی رو بگیره فکر کن ۴۵ دقیقه بعد انتقال باید همینجور رو تخت بمونی 

تخمک کشی صد در صد با بیهوشی ممکنه بعدش هایپر بشه اون خانم یعنی شکم آب بیاره و اینا ممکن هم هست نشه، ...

ممنون ازتوضیحاتت عزیزم

پس اگه هایپرنشیم ممکنه همون روز انتقال بدن؟

بسلامتی عزیزم بهت گفتن فاصله تخمک کشی تاانتقال چن وقته؟ واینکه چن تاروانتقال میدن برات؟

دوماه.البته به من گفتن بعد تخمک کشی هروقت پریود شدی بیا که سونو بشم برای آمادگی رحم که خورد به تعطیلات.الانم موقع پریودیمه چهارروز گذشته نمیدونم چرا نمیشم

دوماه.البته به من گفتن بعد تخمک کشی هروقت پریود شدی بیا که سونو بشم برای آمادگی رحم که خورد به تعطیل ...

وای چقدر فاصله میندازن

خداروچه دیدی شایدانشالله بارداری طبیعی😍🙏

2706