2752
2734
عنوان

خانمااا کسی تازگی تخمک کشی وانتقال انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2123 بازدید | 23 پست
ممنون ازتوضیحاتت عزیزم پس اگه هایپرنشیم ممکنه همون روز انتقال بدن؟

نه اصلا امکان نداره همون روز انتقال بدن برات اولا که باید جنین حداقل ۳ روز تو آزمایشگاه رشد کنه یا پنج روز بسته به نظر جنین شناس یعنی در بهترین حالتش ۳ یا ۴ روز بعد از تخمک کشی میتونید انتقال رو انجام بدین بستگی به ضخامت رحمت هم داره باید به ۸.۵ برسه که انتقال بدن 

نه اصلا امکان نداره همون روز انتقال بدن برات اولا که باید جنین حداقل ۳ روز تو آزمایشگاه رشد کنه یا پ ...

اهان که اینطور

ممنون

پس احتمالا بعدتخمک کشی سونو میکنن چن روز بعدببینن چه خبره

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان که اینطور ممنون پس احتمالا بعدتخمک کشی سونو میکنن چن روز بعدببینن چه خبره

آره اگه چند روز بعد از تخمک کشی انتقال بدن میشه انتقال جنین فرش ولی اگه بیفته برای سیکل های بعدی اونوقت جنین هات رو سه روزه فریز می‌کنند و بعدا هر وقت دکتر گفت از فریز در میارن و انتقال میدن من دو بار با جنین فریز انتقال دادم‌نشد یه بار با فرش انتقال دادم شد ولی کلا ربطی نداره خیلی ها هم میگن اتفاقا فریز بهتره تا فرش

2731
آره اگه چند روز بعد از تخمک کشی انتقال بدن میشه انتقال جنین فرش ولی اگه بیفته برای سیکل های بعدی اون ...

بسلامتی انشالله سلامت باشه

چن تابرات گذاشتن؟دوقلونشد؟

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
دو تا انتقال دادن‌جنین سه روزه فرش که یه دونش موفق شد 

انشالله که سالم بغلش کنی.ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم

الان شما یه فرشته توی دلت هس ممنون میشم برای منم دعا کنی فرداتخمک کشی دارم🙏