2733
2734

و دارن میخورن

در حد همون صبحانه میشه و اضافه نمیاد البته خودمم یه تیکه کوچیکشو خوردم

*

یک تخم مرغ 

آرد یک لیوان

شکر نصف لیوان

بکینگ پودر یک ق م خ

شیر نصف لیوان

روغن  سه ق غ خ

من خودم همیشه شکرو کمتر از نصف لیوان میزنم و روغن هم ترجیحا زیتون

ادامه توضيحاتو الان میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کسی میدونه چرا پنکیکا من وا میره؟ 🤦‍♀️

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
شکر زیاد نمیزنی حالت چسبندگی پیدا کنه

ن اصلا .همین ک میخام برگردونمشون همه بافتش از هم جدا میشه 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

اول تخم مرغو شکرو وانیلو با هم زن میزنیم

من با همزن گوشت کوب برقی و داخل همون لیوان استوانه ای شکلش کیکو درست میکنم 

چون حجم مواد کیک کمه با اون بهتره

بعد روغنو شیر اضافه میکنم و 20 ثانیه هم میزنم

و در آخر مخلوط آرد و بکینگ پودر که الک کردیم اضافه میکنم اول با قاشق یا لیسک مخلوط میکنم و درآخر با همزن یه 10 ثانیه میزنم تا خوب مخلوط شن

و ته یه قابلمه کوچیک (من ازین قابلمه های خیلی کوچیک روحی استفاده میکنم) کاغذ روغنی بندازید 

مواد کیکو بریزید و رو در قابلمه دم کنی بزارید

و 2 3 دقیقه اول شعله گاز یکمییی زیاد بکنید مثل دم کشیدن برنج

بعد کم کنید

20 دقیقه ای امادست

2706