2733
2739
🥰🥰

عزیزم من نتم رفت تازه اومدم میزاری زود پاک کن

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلیم عالی 

خدا حفظ کنه دسته گلتو 😍😍😍🥰🥰❤❤

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2731
خیلی از زایمان میترسم، هرچی هم فیلم میبینم تو اینستا هرکی زایمان کرده بعدش خیلیی بدحال افتاده رو تخت ...

چه طبیعی چه سزارین هر کدوم مکافات خودشو داره 

من چند روزی به خاطر فشار بالا بستری بودم هر دو مدلشو از نزدیک دیدم 

خیلی از زایمان میترسم، هرچی هم فیلم میبینم تو اینستا هرکی زایمان کرده بعدش خیلیی بدحال افتاده رو تخت ...

طبیعی بنده خدا تا به دنیا بیارن سرویس میشن بعدش اگر بخیه خورده باشن فقط درد کمی از بخیه دارن

اما سزارین اگر برات پمپ درد رو بذارن خیلی کمتر اذیت میشی 

من هیچ جوره نمیتونم به طبیعی فکر کنم 

نه عزیزم بستری نشد تو بیمارستان هزینه همه چیزو ازتون جداگانه میگیرن مثلا ۱۶ میلیون سزارین بود  ...

سلام گلم من هفته پیش رفت پرسیدم گفتن ۱۶،ینی بیشتر میشه و همون ۱۶ نیس؟شما همه اینایی که گفتی رو داشتی؟فیلمبردازی و تزئین واینا؟واینکه چندروز بستری شدی؟

من مرداد اونجا سزارین شدم دکترم سارا میر زنده دل ۲ تومن دستمزد دکترم بود ۲۴ و نیم هم کل هزینه های ...

سلام عزیزم

شما نیکان غرب زایمان کردی؟

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره خوب بود همه چیز بیمارستان فوق العاده تمیزیه فقط پرسنل خدماتی بد اخلاق بودن نه اجباری نیست عزیز ...

از دکترت راضی بودی؟

من طبیعی میخوام زایمان کنم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40