2752
2739

ندارم‌

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

ی چی دیگه نصب کن 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امنیت صفر 

ی چی دیگ نصب کن 

یا تو ی گوشی ک ن مخاطبین داشته باشه ن عکس و فیلم 

ن فایل و هیچیییی

خب خب دوستان از امروز یعنی ۱۴ مهر کاربری دست دونفره🙂 منم ودوستم تاپیک بی مربوط به هم زدیم کاراگاه بازی درنیارین بوص🤣💚
2731

ایتا را نمیدونم ولی من با قرار کار کردم کلاس انلاین خوب بود 

سروش و گپ مسنجر و ای گپ هم  دو سه سال پیش داشتم خوب بودن ولی خب دیگه اینقدر گوشیم شلوغ شده بود پاک کردمشون 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

گوشي منم ايفونه، و من نتوستم نصب كنم! كلا برنامه هاي ايراني روي گوشي هاي ايفون مشكل دارند، منم پارسال برنامه ي شاد رو نصب كرده بودم هميشه مشكل داشتيم در فرستادم ويس و فيلم. الانم ايتا رو روي تبلت پسرم نصب كردم اوكي هست

2740
مدرسه گفته نمیشه

آهان 

گوشي منم ايفونه، و من نتوستم نصب كنم! كلا برنامه هاي ايراني روي گوشي هاي ايفون مشكل دارند، منم ...

ای بابا با ایفون مشکل دارن پس

و خدایی که در این نزدیکیست  
مدرسه گفته نصب کنید گروهاشون اونجاست

چ بد😕 کاری نمیشه کرد 

ولی خب امنیت نداره اصلا

خب خب دوستان از امروز یعنی ۱۴ مهر کاربری دست دونفره🙂 منم ودوستم تاپیک بی مربوط به هم زدیم کاراگاه بازی درنیارین بوص🤣💚

چطوري نصب كردي اپ أستور كار نميكنه اناردوني و سيبچه هم ك اشتراك ميخواد من ميخوام گوشيمو بفروشم ر...تو ايفون

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)