2752
2734

۴ هفته دیگه ارامش و سکوت خونه به پایان میرسه😅🤦‍♀️🤦‍♀️

ان شالله نصیب همه کسایی که دلشون نینی میخواد

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

از صبح که تو خونه نیستیم 

من خودم یه مدت شاغل بودم الان فعلا به خاطر برنامه هام کار نمیکنم اما قبلا کلاس زبان و باشگاه میرفتم خرید و با دوستا بیرون رفتن هم بود کلا هر روز بیرون بودم

الان چون تو پروسه مهاجرتم فقط به کارهای مهاجرتم میرسم که اونم باید خونه باشم

2740
۴ هفته دیگه ارامش و سکوت خونه به پایان میرسه😅🤦‍♀️🤦‍♀️ ان شالله نصیب همه کسایی که دلشون نینی میخو ...

بعدش بایدبگی خوش خوابی کجایی کجایی توبی من😂

گل اگرخارنداشت🥀🥀دل اگر بی غم بود💔اگرازبهرکبوترقفسی تنگ نبود 🕊️زندگی، عشق، اسارت، قهرواشتی🎈♥️ همه بی معنا بود.....  
بعدش بایدبگی خوش خوابی کجایی کجایی توبی من😂

دقیقا فکر هر شب و هر روزم شده 😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
خدا از دهنت بشنوه دعا کن برای مااااا

سر زایمان واسه تک تکتون دعا میکنم

الهی دور سرتون بگردم من

فقط ناامید نشو من بعد سقط و یه مدت ناباروری باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40