2737
2734
تا امروز که 29 پری ام که بی بی منفی بوده پری هام 30 روزست
خیییییلی ناراحتم
من مامان دو تا فرشته کوچولم اممم....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طلا هر دعایی که میگن دعا رو مستجاب میکنه خوندم ولی .....خیلی ناراحتم
نهال جون خدا از دهنت بشنوه ....من اگه یه پسر مثل این داشتم که دیگه تو زندگیم غمی نداشتم
من فکر کردم پسملته ایشالله باردار باشی گلم
اللهم صل علی محمد و ال محمد
برای بارداربودنت فرستادم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ خداجون پسرمو در پناه خودت حفظ کن .
ونوس جون تورو خدا به خودت استرس وارد نکن یه زمانی منم میومدم اینجا تایپک میزدم که ای خدااااااااااااا من کی بچه دار میشم چرا به من بچه نمیدی انواع اقسام قرصاو امپولارو زدم با قرص باردار شدم ولی هفته ی 11 قلبش یهو وایستاد دیگه مردم خیلی رنج کشیدم تا 1 سال باز پی دعا بودم که خدا بهم نی نی بده آخرش بیخیال شدم خودمو سر گرم درس و دانشگاه کردم همون ماهی که کامل کامل بیخیال شدم همون ماه خدا بهم بچه داد باورت نمیشه هنوز تو شوکم که چجوری باردار شده بودم
خلاصه اینکه دادن و ندادن بچه دست خداست بسپار به خودش هر چی صلاحه گلم
خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت
2738
ونوس جون تورو خدا به خودت استرس وارد نکن یه زمانی منم میومدم اینجا تایپک میزدم که ای خدااااااااااااا من کی بچه دار میشم چرا به من بچه نمیدی انواع اقسام قرصاو امپولارو زدم با قرص باردار شدم ولی هفته ی 11 قلبش یهو وایستاد دیگه مردم خیلی رنج کشیدم تا 1 سال باز پی دعا بودم که خدا بهم نی نی بده آخرش بیخیال شدم خودمو سر گرم درس و دانشگاه کردم همون ماهی که کامل کامل بیخیال شدم همون ماه خدا بهم بچه داد باورت نمیشه هنوز تو شوکم که چجوری باردار شده بودم
خلاصه اینکه دادن و ندادن بچه دست خداست بسپار به خودش هر چی صلاحه گلم
خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت
رونیکا جون طلا جون به خدا نمیشه بهش فکر نکنم...به خدا هر دعایی میخوام کنم ول یاد بچه های اینا میوفتم...واسه همه دعا میکنم
انشاالله زود خوب میشی و نی نی میاد تو دلت
من خیییییییلی دلم گرفته...خبر بارداری هر کسی رو که میشنوم دوست دارم گریه کنم ...انگار حسودیم میشه
2706