2733
2739
عنوان

یه اهنگ خیلی غمگین از اونا که

103 بازدید | 9 پست

هروقت گوش میدین اشکاتون میریزه بگید

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه ام که نمیاد ولی..

آهنگ باران ببارد از حجت اشرف زاده

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2728
چینه چینه دامنه.

این غمگینه؟

الان تو فاز گریم گوش ندم فازم بپره😂💔

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
این غمگینه؟ الان تو فاز گریم گوش ندم فازم بپره😂💔

این نیز بگذرد غم مخور:)

باشه خودتو جمع کن دیگ.

هوا بد است، تو با کدام باد می‌روی؟چ ابر تیره‌ای گرفته سینه تو را ک با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی‌شود.
2740
این نیز بگذرد غم مخور:) باشه خودتو جمع کن دیگ.

خست شدم بخدا دیگه مغزم نمیکشه😭😭

از بغض گلوم داره اتیش میگیره

گریه ام که نمیاد ولی.. آهنگ باران ببارد از حجت اشرف زاده

چقد قشنگ بود:)