2733
2734
عنوان

دوست دارم تعلیق بزنم

98 بازدید | 17 پست

حال سایتو دیگه نارم

فضاش مثل قبل سرگرم کننده نیست

جوش تشنجی شده

هر طرف دعوا

هر طرف تعلیقی

تروخدا اینجا بحث سیاسی راه نندازید

میخوام برم ولی حس میکنم  یه روزه برمیگردم  

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

منم امشب دارم میرم🥲

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیق بیا با هم بریم

🫂🥲

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
2740
اینجا اسیدیه اخه

میدونم

خودمم متنفر شدم ولی بازم هر از گاهی دوتا تاپیک خوب هست

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹
میدونم خودمم متنفر شدم ولی بازم هر از گاهی دوتا تاپیک خوب هست

هوم دقیقا

ولی انگار من میام تایکای سم زیاد میشن 

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
من دگه نمیزارم ت شب الان لغو میزنم میرم

واقعا؟!

پس خیلی مراقب باش دوست داشتنی🫂💙