2737
2734
عنوان

شوهرمو پس زدم

997 بازدید | 43 پست

باهم قهربودیم سریه مسله کوچیک دیروز خونه نیومد ورفت خونه مامانش شام خورد وهمینطور امروز ناهار تویه ساختمونیم باهم بعد الان من جامو جداانداخته بودم اومد پیش من بخوابه من پاشدم رفتم باز یجای دیگه هرچند کارم اشتباه باشه ولی دلم خنک شد 

مثل من😁

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

کار خوبی نکردی از دید شوهرت گفتم اینجوری سردی میاد یروز پشیمون میشی ک خیلی دیره برا جبران

اگر کسی‌رو دارید که دوستتون داره و شما هم اونو دوست دارید،به هیچ چیزدیگه‌ای فکرنکنید،.مراقب‌حرفاتون‌باشید،بعضی‌وقت‌هاحرفاتون‌شب‌تاصبح‌یه‌نفرروبیدارنگه‌میداره!❦︎ ·—·—·—·—·—·—·—·—·📂.قدر ادم ها رو بدونیم گاهی ادما میگن شب بخیر ولی دیگه صبح بخیری در کار نیست ،هميشه يادمان باشدکه نگفته ها را ميتوان گفت !ولی گفته ها را نميتوان پس گرفت ...چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ،شکست با کوزه است ...دلها خیلی زود از حرفها میشکنندـــــــــــــــــــــــمراقب‌حرفامون‌باشیم🤍 کاربر مرد می باشم و کلام آخر هرگز نمیرد انکه دلش زنده شد ب عشق ❤🐱🐣🌱(درخواست دوستی قبول نمیکنم )
اگه سر یه مساله کوچیک بوده جاتو جدا نکن. کار اشتباهیه. مخصوصا که اومده منت کشی. خیلی خوبه که. به نظر ...

غرورمو شکسته فکرکن تویه حیاط من شام گذاشته بودم ولی رفت اونجا خورد شامشو منم تنها خوردم برادراش خواهراشم بودن 

2706