2733
2734

احتمالا منظورش از طول ارتفاع و قد هست .مثل آدمیزاد 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه همه عکسام شبیه همه اما تو نوشته طول و عرضاشون فرق داره،چیکاره اس یارو؟

تناسبی کشیده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بعد همین درآمدش از پزشکا هم بیشتره😁 بخندیم یا گریه کنیم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
سخنران.. ملا

من فکر کردم تو کار تتو و کارای آرایشی این‌است که پست قبلی رو گذاشتم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
ینی چی؟

عکسها به نسبت عکس دیگه .مثلا از بالایی عرضش بیشتر یا کمتر هست

بابا ماام خو درازی مون میشه طول 

درازیتون طول بشه درسته دیگه.اولی به نسبت بقیه درازی و عرضیش بیشتره.دومی دازیش یعنی طولش کم ولی عرضش زیاده 

ببین عزیزم اصولی و علمی نکشیده ولی منظورش همین بوده که میگم .یکم تجسم‌کن دستت میاد