2737
2734
عنوان

پارچه بردم خیاطی لباس برام بدوزه

158 بازدید | 8 پست

خیلی زشت شد واقعا اصلا خوشم نیومد گفتم خیلی گشاد و لش بدوزه برام خیلی تنگ دوخت تازه بهش گفتم پایین شو گرد کنه صاف صاف کرد اصلا گرد نشد خیلی ازش ناراحتم روم نمیشه برم بگم پارچم حروم شد کلی پولم باید بهش بدم 

۵ ساله اصن خیاطی نمیرم همرو آماده میخرم خیلی هم راضی بودم نمیدونم چرا یهو به سرم زد پارچه بگیرم شما جای من بودین چیکار میکردین خیلی پشیمونم 

من جات بودم بهش میگفتم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا خجالت نکش خیلی محترمانه بهش بگین که ناراضی هستین و اگه میشه یه مبلغی کم کنین

برای پیشرفت خودشم خوبه 

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2738
خجالتم میاد 

پس دیگه مبارکت باشه لباس جدیدت 😥

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم