2752
2734
عنوان

برم سرکار یا بچه دار بشم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 44 پست
۳۳ سالمه ، ۵ ساله متاهلم

اگه خودم بودم و نیاز مالی نداشتم بچه دار شدن رو‌انتخاب میکردم. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه کارش جوریه که نرم حسرتش رو میخورم از دست دادم.  کار قبلی که مجرد بودم میرفتم ، حقوقش خیلی ...

بنده صرفا نظرمو گفتم 

شما شرایط رو خودت بسنج ببین کدوم واست بهتره …

من دلایلم رو گفتم🌹

زن زندگی آزادی🌱اگه با اعتقادات من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم… حق ما این نیس🌱🖤
2731
۳۳ سالمه ، ۵ ساله متاهلم

اگه حتما میخوای تو زندگیت بچه داشته باشی دیگه به فکرش باش چون تا بری آزمایشا رو بدی و اقدام کنی و منتظر باشی تا نتیجه بده و باردار بشی قطعا زمان میبره و بهتره سنت زیاد بالا نباشه چون ریسک بارداری تو سنین بالای ۳۵ سال بیشتره و دکترا به صورت اتوماتیک بهت کلی استرس وارد میکنن

اگه خودم بودم و نیاز مالی نداشتم بچه دار شدن رو‌انتخاب میکردم. 

آره منم نیاز مالی ندارم . ولی این کارش خوبه ، بعد اینکه دیدگاه جامعه به زنی که تو خونه هست بد شده .

حالا هر چقدرم بگی من نیاز مالی ندارم ولی یکی که بره سرکار ماهی هزار تومنم بگیره   میگن وااای فلانی چه فعاله و سرکار میره و  ..

خب ببین اگه خانواده حامی داری برو سرکار و بعد یک سال اینا بچه دار شو که سنتم زیاد بالانره

خودمم میخواستم همین کار رو کنم ولی میگم به نظرت جایی میزارن بعد یک سال باردار بشی ، بمونی . ؟؟؟

میگن این نیومده میخواد بره مرخصی زایمان 

خودمم میخواستم همین کار رو کنم ولی میگم به نظرت جایی میزارن بعد یک سال باردار بشی ، بمونی . ؟؟؟ &nb ...

نمیدونم ولی فکر نکنم گیر بدن چون از طرف دولت حمایت میشی مخصوصا اگه کارت دولتی باشه

۳۳ سالمه ، ۵ ساله متاهلم

اول بچه بیار 

دو سالش که شد برو سر کار 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2706