2737
2734
سلام شب شما بخیر خونده شد عزیزم التماس دعا.

قبول حق باشه عزیزدلم ان شاءالله😍

اجرت باخدا🥰 الهی باخوبان محشور بشی  

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم♥️♥️

لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»🥰

تویی تنها امیدم یا رب❤
سلام میشه از الان شرکت کرد؟  اگه میشه منم تگ کنید از این به بعد

سلام عزیزم صبحت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍

بله که میشه عزیزم😍😍چشم حتما ان شاءالله   

عزیزم امروز برای شما صفحه ۴۸۴قرآن کریم ❤

به جای دو صفحه یه صفحه گفتم عزیزم.ولی معنی همون یه صفحه رومیزارم تا رومعنی قرآن هم تمرکز کنیم☺️😁

ان شاءالله خوشبختی وعاقبت بخیری همه درهردودنیا😍

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم♥️

11 - خدا آفریننده آسمانها و زمین است، برای شما آدمیان از جنس خودتان زنان را هم جفت شما قرار داد و نیز چهار پایان را جفت (نر و ماده) آفرید، و به این تدبیر (ازدواج) شما را خلق بی‌شمار کند. آن خدای یکتا را هیچ مثل و مانندی نیست و او شنوا و بیناست.🥰🥰

12 - کلید (گنج نعمتهای) آسمانها و زمین او راست، هر که را خواهد رزق وسیع دهد و هر که را خواهد تنگ روزی کند، که او به هر چیز آگاه است.💕💕

13 - خدا شرع و آیینی که برای شما مسلمین قرار داد حقایق و احکامی است که نوح را هم به آن سفارش کرد و بر تو نیز همان را وحی کردیم و به ابراهیم و موسی و عیسی هم آن را سفارش نمودیم که دین خدا را بر پا دارید و هرگز تفرقه و اختلاف در دین مکنید. مشرکان را که به خدای یگانه و ترک بتان دعوت می‌کنی (قبولش) بسیار در نظرشان بزرگ می‌آید. (باری از انکار آنها میندیش که) خدا هر که را بخواهد به سوی خود (و مقام رسالت خویش) برمی‌گزیند و هر که را به درگاه خدا به تضرّع و دعا باز آید هدایت می‌فرماید.😍😍

14 - و مردم (در دین) راه تفرقه و اختلاف نپیمودند مگر پس از آنکه علم و برهان (از جانب حق) بر آنها آمد و لیکن دانسته برای تعدی و ظلم به یکدیگر اختلاف کردند، و اگر آن کلمه (رحمت) از (لطف) خدا سبقت نگرفته بود (که) تا وقتی معین (تعجیل در عذاب نکند) البته میان مردم (ستمکار) حکم (به هلاک) می‌شد. و آنان که پس از گذشتگان وارث کتاب آسمانی شدند (مانند یهود و نصارا) در آن کتاب آسمانی سخت در شک و ریب بماندند.🌷🌷

15 - بدین سبب تو همه را (به دین اسلام و کلمه توحید) دعوت کن و چنانکه مأموری پایداری کن و پیرو هوای نفس مردم مباش و بگو که من به کتابی که خدا فرستاد (قرآن) ایمان آورده‌ام و مأمورم که میان شما به عدالت حکم کنم، خدای یگانه پروردگار همه ما و شماست، (پاداش) عمل ما بر ما و عمل شما بر شماست (و پس از تبلیغ رسالت) دیگر هیچ حجت و گفت و گویی بین ما و شما باقی نیست. خدا (روز جزا برای حکم حق) میان ما جمع می‌کند و بازگشت همه به سوی اوست.❤️💛

تویی تنها امیدم یا رب❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم شبت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍 واقعاشرمنده دیرشد گلم🌷 عزیزم ا ...

سلام عزیزم ممنون از لطفت😘

تلاوت شد🌹

ان شاءالله بهترینها نصیب شما و خانوادتون بشه🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
خیلی ممنونم عزیزم تلاوت شد. لبخند امام زمان (عج) روزی شما ان شالله      

عزیزدلیییی  

ممنون از دعای قشنگت مهربونم ان شاءالله همچنین خودت وهمه 

تویی تنها امیدم یا رب❤
سلام عزیزم ممنون از لطفت😘 تلاوت شد🌹 ان شاءالله بهترینها نصیب شما و خانوادتون بشه🙏🏻

عزیزدلیییی  

ممنون از دعای قشنگت مهربونم  ان شاءالله همچنین خودت وهمه

تویی تنها امیدم یا رب❤
@مهدی_آیدا     سلام عزیزم شبت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍 واقعاشرم ...

سلام دشمنت شرمنده عزیزم. 

خونده شد. 

قبول باش انشا.. 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام دشمنت شرمنده عزیزم.  خونده شد.  قبول باش انشا..

تویی تنها امیدم یا رب❤
2706