2737
2739
سلام شب شما بخیر خونده شد عزیزم التماس دعا.

قبول حق باشه عزیزدلم ان شاءالله😍

اجرت باخدا🥰 الهی باخوبان محشور بشی  

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم♥️♥️

لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»🥰

تویی تنها امیدم یا رب❤
سلام میشه از الان شرکت کرد؟  اگه میشه منم تگ کنید از این به بعد

سلام عزیزم صبحت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍

بله که میشه عزیزم😍😍چشم حتما ان شاءالله   

عزیزم امروز برای شما صفحه ۴۸۴قرآن کریم ❤

به جای دو صفحه یه صفحه گفتم عزیزم.ولی معنی همون یه صفحه رومیزارم تا رومعنی قرآن هم تمرکز کنیم☺️😁

ان شاءالله خوشبختی وعاقبت بخیری همه درهردودنیا😍

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم♥️

11 - خدا آفریننده آسمانها و زمین است، برای شما آدمیان از جنس خودتان زنان را هم جفت شما قرار داد و نیز چهار پایان را جفت (نر و ماده) آفرید، و به این تدبیر (ازدواج) شما را خلق بی‌شمار کند. آن خدای یکتا را هیچ مثل و مانندی نیست و او شنوا و بیناست.🥰🥰

12 - کلید (گنج نعمتهای) آسمانها و زمین او راست، هر که را خواهد رزق وسیع دهد و هر که را خواهد تنگ روزی کند، که او به هر چیز آگاه است.💕💕

13 - خدا شرع و آیینی که برای شما مسلمین قرار داد حقایق و احکامی است که نوح را هم به آن سفارش کرد و بر تو نیز همان را وحی کردیم و به ابراهیم و موسی و عیسی هم آن را سفارش نمودیم که دین خدا را بر پا دارید و هرگز تفرقه و اختلاف در دین مکنید. مشرکان را که به خدای یگانه و ترک بتان دعوت می‌کنی (قبولش) بسیار در نظرشان بزرگ می‌آید. (باری از انکار آنها میندیش که) خدا هر که را بخواهد به سوی خود (و مقام رسالت خویش) برمی‌گزیند و هر که را به درگاه خدا به تضرّع و دعا باز آید هدایت می‌فرماید.😍😍

14 - و مردم (در دین) راه تفرقه و اختلاف نپیمودند مگر پس از آنکه علم و برهان (از جانب حق) بر آنها آمد و لیکن دانسته برای تعدی و ظلم به یکدیگر اختلاف کردند، و اگر آن کلمه (رحمت) از (لطف) خدا سبقت نگرفته بود (که) تا وقتی معین (تعجیل در عذاب نکند) البته میان مردم (ستمکار) حکم (به هلاک) می‌شد. و آنان که پس از گذشتگان وارث کتاب آسمانی شدند (مانند یهود و نصارا) در آن کتاب آسمانی سخت در شک و ریب بماندند.🌷🌷

15 - بدین سبب تو همه را (به دین اسلام و کلمه توحید) دعوت کن و چنانکه مأموری پایداری کن و پیرو هوای نفس مردم مباش و بگو که من به کتابی که خدا فرستاد (قرآن) ایمان آورده‌ام و مأمورم که میان شما به عدالت حکم کنم، خدای یگانه پروردگار همه ما و شماست، (پاداش) عمل ما بر ما و عمل شما بر شماست (و پس از تبلیغ رسالت) دیگر هیچ حجت و گفت و گویی بین ما و شما باقی نیست. خدا (روز جزا برای حکم حق) میان ما جمع می‌کند و بازگشت همه به سوی اوست.❤️💛

تویی تنها امیدم یا رب❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم شبت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍 واقعاشرمنده دیرشد گلم🌷 عزیزم ا ...

سلام عزیزم ممنون از لطفت😘

تلاوت شد🌹

ان شاءالله بهترینها نصیب شما و خانوادتون بشه🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
خیلی ممنونم عزیزم تلاوت شد. لبخند امام زمان (عج) روزی شما ان شالله      

عزیزدلیییی  

ممنون از دعای قشنگت مهربونم ان شاءالله همچنین خودت وهمه 

تویی تنها امیدم یا رب❤
سلام عزیزم ممنون از لطفت😘 تلاوت شد🌹 ان شاءالله بهترینها نصیب شما و خانوادتون بشه🙏🏻

عزیزدلیییی  

ممنون از دعای قشنگت مهربونم  ان شاءالله همچنین خودت وهمه

تویی تنها امیدم یا رب❤
@مهدی_آیدا     سلام عزیزم شبت بخیر و خوشی ومنوّر به نورالهی ان شاءالله 🥰😍 واقعاشرم ...

سلام دشمنت شرمنده عزیزم. 

خونده شد. 

قبول باش انشا.. 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام دشمنت شرمنده عزیزم.  خونده شد.  قبول باش انشا..

تویی تنها امیدم یا رب❤
2706