2733
2734
پسرم دوماهه اینجوری لاکتولوز لاکسی ژل شربت انجیر فایده نداشته حساسیت داره و دارو گیاهی نمی تونم بئم کسی راهی بلده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم همه این راه هایی که رفتی موقتیه و قطع کنی دوباره پبوست بچه شروع میشه اش و سوپ زیاد بده مخصوصا اسفنجاج اب انار بگیر بده حواست باشه حتما اب انار خود دونه انار با هسته یبوست زا هست روغن زیتون همیشه استفاده کن و از عطاری اگر حساسیت نداره بارهنگ بگیر عین خاکشیره ولی سیاه رنگ دم کنش یک ق چ و بریز توی شیر یا اب میوه اش فوق العاده هست همچنین تقویت کننده معده و روده حواست باشه شربت اجیر زیاد نده چون اسما انجیره توش فقط سنا هست یا شیاف همه اینها باعث تنبلی روده میشن
ممنو.ن هلنا جان انجیرو الان خیس میکنم سوپ هم نمیخوره بدغذاس یه روز گشنه موند اما نخورد چند مدل درست کردم نشد بازم ممنون از همتون انارم خوشبختانه تو خونه دارم دعا کنید به انار حساسیت نداشته باشه
عزیزم من 1 سال درکیر دخترم بودم از مهر یبوستهاش شروع شد شدید که یه سری 11 روز طول کشید ا بچه رو تنقیه کردیم. دکتر عکس رنگی براش نوشت و در اخر همین 3 هفته پیش دخترمو عمل کرد عملش هم سخت نبود درسته بیهوشی کامل گرفت ولی الان دارو میخوره و دیگه برای پی پی اذیت نیست برو تاپیکهای قبلیم رو حتما بخون و هر سوالی داشتی بگو
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
2706