2737
2734
عنوان

بیاین در مورد

89 بازدید | 15 پست

دوست حرف بزنیم چقد تاپیک راجبش زیاد شده

به نظرم قاطی رفاقتا آب کردن هرچی میخاید بگید

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست اصلا خوب نیست 

باید یک حریمی داشته باشی 

یک مرزی 

نباید از راز های خانواده و نقطه ضعف هات خبرداشته باشه چون هم پاش گیر بیوفته خودشو میکشه کنار 

نباید با کسی دعوا کنی ولی نبایدم بشینی کل زندگیتو بگی 

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 
2742
نه من کلا یه رفیق دارم که یعنی تمام کثافت کاریامون با هم بوده 😂نگم برات هنوزم با همیم یه سالم باهم ...

نسبت به دوست فوبیا گرفتم:)

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
من یکیو دارم ک از خواهرمم بهتره برام و بابتش روزی هزار بار خداروشکر میکنم ۷ ساله باهمیم:)

بمونین براهم

2740
دوست اصلا خوب نیست  باید یک حریمی داشته باشی  یک مرزی  نباید از راز های خانواده و ...

👍

نگوووووووووو من خیلی بیکارم میخوای رفیقت بشم 😁 

چرا که نه 

کلا جدیدا فوبیا گرفتم دیدگاهم عوض شده

2706