2733
2734
عنوان

حاجت داری بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 45 پست
نه بعضی وقتا ک دوس داشتم تو یه روز میگفتم ... یا فاصله مینداختم .. ولی من ۳۱۵ تا صلوات هدیه ب حضرت ر ...

داشتم داستانتو میخوندم اشکم ریخت یهو رسیدم به اسمت که هم اسمیم

اینو به فا. لنیک میگیرم

من ۲بار از حضرت فاطمه حاجت گرفتم هم برا شیر خوردن پسرم که شب تولد حضرت فاطمه بود پسرم سینمو نمیگرفت شب دلم شکست زدم زیر گریه گفتم تو خودت مادری میفهمی چی میگم بچم گرسنه هست و سینه نمیگیره دارم دق میکنم خودت عیدیمو بده چند دقیقه بعد پسرم سینه رو گرفت 

بار دومم موقع از شیر گرفتن بود که ازش کمک خواستم و پسرم خیلی راحت از شیر گرفته شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داشتم داستانتو میخوندم اشکم ریخت یهو رسیدم به اسمت که هم اسمیم اینو به فا. لنیک میگیرم من ۲بار از ...

چقد خوب❤قربونشون برم ک اینقد با محبت هستن...خداروشکر عزیزم

تو رو خدا اگه چشت به امضام خورد یه صلوات برا سلامتی نی نی تو دلم بفرس🌼و یه صلوات برای تکمیل شدن خونم❤
نه اولین باره اینو میخونم.... من ۶۹ تا صلوات ب حضرت زینب .. ۱۳۵ تا حضرت فاطمه ...۳۱۵ تا حضرت رقیه هد ...

من الان دارم انجام میدم پسرم پنجشنبه سونوگرافی مغز و لگن داره 

ایشالله چیزیش نباشه به نیت اون میدم 

دعاش کنید 

سلامتی پسرماللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم
من الان دارم انجام میدم پسرم پنجشنبه سونوگرافی مغز و لگن داره  ایشالله چیزیش نباشه به نیت اون ...

ان شالله ک چیزی نیس 🤲🏼

تو رو خدا اگه چشت به امضام خورد یه صلوات برا سلامتی نی نی تو دلم بفرس🌼و یه صلوات برای تکمیل شدن خونم❤
2740

1400 تا میگم عزیزم

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت

100 تا میفرستم ان شاء الله همه حاجت روا🤲🏻💚💙🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
من الان دارم انجام میدم پسرم پنجشنبه سونوگرافی مغز و لگن داره  ایشالله چیزیش نباشه به نیت اون ...

عزیزم من دیشب ۶۰۰تا گفته بودم بعد قرار بود برا یه مشکلی پسرم ببریم دکتر

دکتر قبلا گفته بود یه جراحی سرپایی داره منم خیلی استرس داشتم دیشب قبل رفتن گفتم ۴۰۰تا دیگه میفرستم برا اینکه این مشکل پسرم یه جوری حل شه جراحی نخواد از حضرت فاطمه هم خواستم کمک کنه بچم اذیت نشه

ببین رفتم تو مطب دکتر ۳۰ثانیه کارشو انجام داد حتی بی حسی هم نخواست

من ۵۰۰تا دیگه برا پسرت میفرستم انشاالله بیای خبر خوش بدی 😘

عزیزم من دیشب ۶۰۰تا گفته بودم بعد قرار بود برا یه مشکلی پسرم ببریم دکتر دکتر قبلا گفته بود یه جراحی ...

ممنونم عزیزم 

ایشالله پسرت سالم باشه 

خیلی لطف کردی 

سلامتی پسرماللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم
2706