2733
2739

دوستان عزیزم سلام

ممنون میشم اگه کسی زیر نظر ایشون هست یا تجربه ای داشته بگه

و اینکه زیر نظر خانم شمالی تو کلینیک ثمر روند درمانی رو ادامه داده یا تو بقیه بیمارستان ها 

سلام عزیزم شما روند درمان با خانم دکتر ادامه دادین؟؟

همون ثمر میرین و چقدر هزینتون شد

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
سلام عزیزم شما روند درمان با خانم دکتر ادامه دادین؟؟ همون ثمر میرین و چقدر هزینتون شد

سلام عزیزم 

بله برای بار دوم این هفته تخمک کشی کردم تو. مرکزشون 

از خانم دکتر راضیم

خود ایشون هم خیلی تعریف دکتر اسلامی رو. میده که کارای آنالیز اسپرم رو انجام میده، امیدم به خداس ان شاء الله این سری نتیجه مطلوب حاصل بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  بله برای بار دوم این هفته تخمک کشی کردم تو. مرکزشون  از خانم دکتر راضیم خود ...

عزیزم امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برات بیفته 

آن شالله جواب این همه سختی رو ببینی😍😍😍

روزای خوبی در انتظارتون هست حتما 

کمی اصلاح سبک زندگی هم انجام بده کمک می‌کنه

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
2731
سلام عزیزم  بله برای بار دوم این هفته تخمک کشی کردم تو. مرکزشون  از خانم دکتر راضیم خود ...

سلام عزیزم، منم قراره ماه بعد بیام شیراز ای وی اف البته برای تعیین جنسیت، کار خانم دکتر شمالی خوبه؟ خدا خیرت بده عزیزم خیلی سردرگم هستم پیش کدوم دکتر برم، 

سلام عزیزم، منم قراره ماه بعد بیام شیراز ای وی اف البته برای تعیین جنسیت، کار خانم دکتر شمالی خوبه؟ ...

من راضیم ازش 

چند روز پیش که منتظر پانکچر بودم چند از بیمارای رستمی هم اومده بودن پیش شمالی

من از اخلاق و انرژی که واسه مریض میذاره راضیم و اینکه ناباروری رو خودش انجام میده از ویزیت تا سونو تا iui و ivf و... در جریان پرنده ات هست 

من سه ساله زیر نظرشم 

البته اگه همون سال اول می‌پذیرفتم که باید ivf بشم و. سخت نگیرم انقد طول نمی‌کشید، البته اطلاعات کم خودم خیلی بهم آسیب زد... 

من راضیم ازش  چند روز پیش که منتظر پانکچر بودم چند از بیمارای رستمی هم اومده بودن پیش شمالی م ...

اها درست ممنون عزیزم بابت پاسخت، عزیز نمیدونی با ای یو ای هم تعیین جنسیت خوب انجام میده یانه، 

2740
اها درست ممنون عزیزم بابت پاسخت، عزیز نمیدونی با ای یو ای هم تعیین جنسیت خوب انجام میده یانه، 

با iui امکان تعیین جنسیت نیست، فقط با  ivf بعد از تشکیل و لقاح امکان پذیره، 

+989178557600

تو پیام رسان سروش برای نوبت پیام بدین 

البته فک کنم زمان بر بشه نوبت دهی چون بار اولتون هست 

با iui امکان تعیین جنسیت نیست، فقط با  ivf بعد از تشکیل و لقاح امکان پذیره،  +98917855760 ...

ممنون عزیزم، جدا فکر کردم میشه با این روش، عزیز مثلا بیشتر از یکماه میشه تا نوبت بدن؟ ببخش خیلی سوال پرسیدم 😃

سلام عزيزم روند اي وي افتون به سلامت ادامه داره؟ 

سلام عزیزم 

دوبار تخمکشی و یک انتقال منفی تو اسفند 

الانم بهم گفته وزن کم کن بیا تو دو ساله گذشته خیلی وزنم رفته بالا 

تیر مرداد میرم واسه انتقال... 

2706