2737
2734
آب میوه فقط بخور این یک هفته اولش اصلا غذای جویدنی نخور فقط سوپ و آب میوه  آناناس اصلا نخور باع ...

واااای من شنیده بودم آناناس خوبه امروزم خوردم😐🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم😍

فدامدا💖

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2728

مبارک گلیییی😃ان شاءالله  همینجوری میخای بشه عکس پروفتم خیلی اوشگله

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 
خیییلی خوبه انقد روحیه داری😍منم نمی‌ترسیدم تو نینی سایت دیدم یسریا گفتن اشنامون رفت فوت شد ترس افتا ...

اتفاقا مامانه منم نمیذاشت و ترس داشت

چند سال گیر بودم تا مامانمو راضی کنم

بعد از اینکه یه خانمی توی بوشهر تو اتاق عمل فوت کرد مامانه منم حساس شد و نذاشت

انقدرررر مامانه من لجبازه من خیلی گیر بودم همش به من میگفت نمیذارمت اگه بری تو اتاق عمل دیگه برنگشتی من دق میکنم

ولی من میگفتم بالاخره یه روز عمل میکنم و بینیم همونی که میخوام میشه و موفق شدم😁

مرسیییی تشکر عزیزم🙏🏻❤️

دراز کشیده گوشی نگیر دستت،یهو از دستت در نره بتور تو صورتت،زیادم حرف نزن،من دو سه روز اول رو کاغذ می نوشتم حرفامو ،سعی کن صورتت زیاد حرکت نکنه،زیاد جویدنی مثلا نخور،سیگار قلیون تا دوماه بعد نکش چون مجاری رو خشک میکنه و باعث میشه بخیه ها جاشون بمونه،برای مسواک زدن برو مسواک بچه بخر که مجبور دهنتو زیاد باز کنی براش،موقع خوابیدن تا سه هفته به سمت چپ یا راست نخاب،مستقیم بخواب چون امکان حرکت تو دماغت هست ،بیرون سعی کن زیاد نری اگرم رفتی مواظب باش توپی چیزی تو صورتت نخوره ،مهم تر اینکه وقتی گچتو بازی کردی احتمال داره با ی دماغ بوتر از دماغ قبلیت رو ب رو بشی،نترس اینا همه رومه شکل اصلی دماغ حداقل دوماه طول میکشه خودشو نشون بده

2740
منم کلینیک نمیرم بیمارستان خصوصی هستم ۲۰سالمع  مبارک باشه عزیزم ایشالا همون مدلییی بشه ک میخوا ...

مرسی عزیزدلم

ایشالله تو هم با آرامش و انرژی میری اتاق عمل و با یه بینی کاملا زیبا برمیگردی😍

دراز کشیده گوشی نگیر دستت،یهو از دستت در نره بتور تو صورتت،زیادم حرف نزن،من دو سه روز اول رو کاغذ می ...

ای واااای من امروز تا تونستم حرف زدم الانم دراز کشیده گوشی به دستم😐

مرسی عزیزدلم چشمات خوشگل میبینه مهربون دیگه کم کم عکس پروفم با بینیه جدید میذارم😁

فداتبشم همین عکست  هم خوشمله

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 
2706